fbpx SIM kaart kella sisse: LG näitas uut 4G ühendusega nutikella | AM.ee

SIM kaart kella sisse: LG näitas uut 4G ühendusega nutikella

LG Electronics (LG) näitas oma esimest nutikella, mis suudab iseseisvalt mobiilset andmesidet kasutada. LG Watch Urbane teise generatsiooni nutikell ei sõltu enam nutitelefonist ja seda võib kasutada iseseisvalt. See on esimene Android Wear seade, millel on mobiilne andmesideühendus. Kella saab Androidiga nutitelefoniga ühendada nii 4G-, 3G-, WiFi- kui ka Bluetooth-ühendust kasutades või kasutada iseseisvalt, kui nutitelefoni kaasaskandmine pole vajalik ja mugav. Mobiilse andmeside võimalused on Androidi ja iOS-i platvormidel erinevad.

Uusim LG Watch Urbane pakub kõrgema resolutsiooniga ekraani, kui ühelgi teisel hetkel turul oleval nutikellal. 480x480 resolutsiooniga LG Watch Urbane näitab oma 1,38-tollisel ümmargusel P-OLED ekraanil 348 ppi pilti. 44,5 mm läbimõõduga ekraaniga meenutab nutikell oma viimistletud roostevabast terasest kere ja allergiavaba TPSiV elastomeerist rihmaga klassikalist ajanäitajat. Et oma eelkäija heale aku kestvusele vastu panna, on teise generatsiooni kellal 570 mAh aku ja energiasäästmise režiim, et kesta kogu päeva ja kauem.

Kolm nuppu LG Watch Urbane´i teise generatsiooni nutikella paremal küljel annavad ligipääsu kiirvalikutele, nagu kontaktid, LG Health ja rakenduste loetelu. Ekraani saab välja ja sisse lülitada vaid ühe nupuvajutusega. Lisaks 16 kaasasolevale sihverplaadikujundusele on olemas ka tervisenäitajate funktsioonid, nagu pulsimõõtja, treeningunipid ja stressitaseme jälgija.

„Me ei usu, et on olemas üks kõigile sobiv kantav seade. Watch Urbane´i teise generatsiooni nutitelefoni eesmärgiks on olla nutiseade aktiivsetele inimestele, kes tahavad maailmaga ühenduses olla, ükskõik, kas nad on tööl, kodus või tenniseväljakul,“ rääkis LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht Juno Cho.

LG tteise generatsiooni nutikellad tulevad esmalt müügile USAs ja Koreas, siis Euroopas, SRÜ-riikides, Aasias ja Kesk-Idas. Seadme hind ja saadavus teatatakse igal turul eraldi.

Põhiomadused:

  • Kiibistik: 1,2 GHz Qualcomm SnapdragonTM 400
  • Operatsioonisüsteem: Android Wear (mobiilandmesidega versioon)
  • Ekraan: 1,38-tolline P-OLED ekraan (480 x 480 / 348 ppi)
  • Mõõtmed: 44,5 x 14,2 mm
  • Mälu: 4 GB eMMC / 768 MB LPDDR3
  • Aku: 570 mAh
  • Võrk: Bluetooth 4.1 / WiFi / LTE / 3G
  • Sensorid: kiirendusmõõtja / güroskoop / kompass / baromeeter / PPG / GPS
  • Värvus: must / sinine / valge / pruun
  • Muu: tolmu- ja veekindel (IP67)

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.