fbpx Kordus uuel tasemel: LG tutvustab jälle kokkurullitavat telerit, nüüd ehk saame seda varsti osta | AM.ee

Kordus uuel tasemel: LG tutvustab jälle kokkurullitavat telerit, nüüd ehk saame seda varsti osta

LG toob ka sel aastal välja kokkurullitava teleri. Kui 2018. aasta alguses tutvustatud mudelit me veel poest osta ei saanud, siis loodetavasti nüüd juba varsti saame.

Elektroonikaettevõte LG Electronics (LG) tutvustab seekordsel tehnoloogiamessil CES 2019 maailma esimest kokkurullitavat OLED telerit juba kindlamate kavatsustega see müüki paisata, sest alanud aasta on kokkuvolditavate ja rullikeeratavate ekraanide aasta.

Eelmisel aastal tutvustas LG SIGNATURE OLED W telerit, mis nüüd peaks olema uuel tasemel ja seda saab ühe nupuvajutusega kokku rullida. "R" uue SIGNATURE OLED R teleri nimes märgib revolutsiooni kodumeelelahutuse vallas.

Kokkurullitav OLED teler on varustatud tehisintellekti (AI), teise põlvkonna α9 Gen 2 protsessori ja sügava õppe algoritmiga.

AI teleril on virtuaalassistent Amazon Alexa tugi, samuti Apple AirPlay2 ja HomeKit´i tugi. AirPlay2 abil saab lihtsalt mängida iTunesist ja teistest videorakendustest videosid ning Apple'i seadmetest kuulata muusikat ja vaadata pilte otse OLED R teleris. HomeKit võimaldab teleri kontrollimist Home rakenduse või Siri abil.

Kokkurullitav ekraan Line režiimis

Uus OLED R teler pakub kolme erinevat asendit – Full, Line ja Zero View, mis võimaldavad telerit kasutada uutel viisidel:

Full pakub kontrastset, sügavat ja realistlikku vaatamiskogemust täismõõtmetes ekraanilt

Line võimaldab uut OLED R telerit osaliselt kokku rullida, kui täisasendit ei ole tarvis – kasutajad saavad valida Clock, Frame, Mood, Music ja Home juhtpaneeli vahel. Clock funktsiooniga saab kitsal ekraaniribal näha aega ja ilmateadet, Frame vaates saab teleris nautida nutitelefonist pilte ja Mood funktsiooniga luua mõnusamat õhkkonda.

Zero View asendis on teleri 65-tolline paneel peidetud kokkurullituna alumiiniumist korpusesse, kuid kasutajad saavad nautida muusikat Dolby Atmos audiosüsteemist.

CES tehnikamessi külastajad saavad rullikeeratava LG teleriga tutvuda 8.-11. jaanuaril Las Vegase messikeskuses (boks #11100, peahall).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.