fbpx LG KizON - kui lapsele nutitelefoni (veel) ei raatsi osta | AM.ee

LG KizON - kui lapsele nutitelefoni (veel) ei raatsi osta

Tehnoloogiaettevõtte LG Electronics täidab hõredat nišši ja laiendab oma nutitoodete valikut uue KizONi kantava seadmega lastele. KizON on disainitud spetsiaalselt eel- ja algkoolilastele, mis laseb vanematel mugavalt oma lastel silma peal hoida. Kasutades GPS-iga asukohamääramist ja WiFi-ühendust, annab KizON lapsevanemate nutitelefonidele reaalajas infot laste asukoha kohta.

Vanemad saavad käepaela abil oma lastega ühendust võtta ning saada infot tema asukoha kohta, lapsed aga saavad KizONi abil helistada oma vanematele. Selleks on nutikella meenutaval seadmel helistamisnupp. Ühe nupulevajutusega helistatakse eelnevalt KizONi salvestatud telefoninumbrile, mida saab ka igal ajal muuta Android 4.1 või uuemat operatsioonisüsteemi kasutava nutitelefoni abil.

Kui laps pole salvestatud numbrilt sissetulevale kõnele kümne sekundi jooksul vastanud, vastab KizON vanemate kõnele automaatselt, lastes neil läbi sisseehitatud mikrofoni last ümbritsevaid helisid kuulata. Veel üheks KizON'i oluliseks funktsiooniks on asukoha meeldetuletus, mis teatab vanematele kindlatel kellaaegadel nende laste asukoha.

KizON'i aku kestab ligi 36 tundi. Kui aku vajab laadimist, teatatakse sellest vanematele nende nutitelefoni kaudu. Rihm on tehtud loodussõbralikust polütiouretaanmaterialist, mis on nii vee- kui ka määrdumiskindel. Lisaks kolmes värvitoonis (sinine, roosa ja roheline) rihmale on saadaval veel valik populaarsete animategelastega aksessuaare.

"Nii lapsed, kui ka vanurid on ideaalne sihtgrupp nutikate käepaelade jaoks," ütles Dr. Jong-seok Park, LG Electronics'i tegevjuht. "Käepaelad annavad meile võimaluse hoida mugavalt ühendust ilma mureta, et seade võiks ära kaduda. LG  visioon on pürgida nutikate käepaelte turuliidriks."

KizON'i avalik esmaesitlus toimus 10. juulil Lõuna-Koreas, aasta jooksul tutvustatakse seadet ka Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Müügi- ja hinnadetailid tehakse teatavaks kohapealsetel esitlustel.

Toote saadavus Baltimaades pole veel kuupäevaliselt kinnitatud.

 

Tehnilised andmed:

  • Mälu: 64 MB RAM / 125 MB ROM
  • Aku: 400 mAh
  • Suurus: 34,7 x 55,2 x 13,9 mm
  • Värv: sinine / roosa / roheline
  • Võrk: 2G / 3G

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.