Robootikafestival Robotex toimub 5.-7. novembril, piletid tulid juba müügile

Robootikafestival Robotex toimub sel aastal 5.-7. novembrini Saku Suurhallis. Piletid on müügil Piletilevis. Taas on kolm päeva täis kaasahaaravaid võistlusi, põnevaid robootikatöötubasid ning traditsiooniliselt leiab aset ka tehnoloogia EXPO.

Sel aastal saab Robotexil saab näha autonoomsete masinate näitust, kus on esindatud nii Eestis kui välismaal arendatud ning toodetavad erineva funktsionaalsusega liikurid ja masinad.

"Autonoomsete masinate areng on viimastel aastatel teinud murrangulise hüppe. Seetõttu otsustasime erinevad seadmed ja masinad kokku tuua ja neid kõiki ka meie publikule näidata. Kui varasemalt pole olnud võimalust robotliikuritega tutvust teha, siis Robotexil on selleks parim aeg," kommenteerib näitust Robotexi korraldusjuht Siim Hovintalo.

Võistlustest on sel aastal festivalil eri vanusegruppidele sumovõistlused, joonejärgimine, Folkrace, uutest võistlustest Lennuakadeemia droonide takistussõit ning tüdrukutele spetsiaalselt mõeldud Tüdrukute Tuletõrjumise võistlus.

Võistlustele registreerimine on osalejatele avatud kuni 24. oktoobrini. Kõigi selleaastaste võistlustega saab tutvuda Robotex Internationali kodulehel ning registreerida saab end lingil game.robotex.ee.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.