Sony tõi turule maailma kõige kiiremad SD-kaardid, SF-G seeria

Sony lisab oma praeguste võimsate mälukaartide seeriasse ülikiire mudeli, mis suurendab märgatavalt kaamera võimsust. Turule tuuakse maailma kõige kiirema SD-kaart: SF-G seeria on võimsa peegel- või peeglita kaamera jaoks ideaalne lisa, pakkudes kirjutamiskiirust kuni 299 MB/sii, mis võimaldab UHS-II toega kaameratega jäädvustada suure eraldusvõimega pilte kiires sarivõtte režiimis kauem.

Mälukaart on saadaval suurustes 32 GB, 64 GB või 128 GB ja selle suur kirjutamiskiirus vähendab puhvri tühjendamise aega.

Sony väljatöötatud algoritm takistab kiiruse langemist andmete kirjutamisel isegi pärast korduvat sarivõtte režiimis jäädvustamist ja suurendab kaamera sarivõtte režiimi kiirust.

Kiire SD-kaardi veel üks oluline omadus on ülikiire lugemiskiirus - kuni 300 MB/s. Mälukaardilugejas suudab kaart edastada suures mahus ja suuri faile arvutisse kiiremini kui varem.

„Kuna järjest rohkem soovitakse peegel- ja peeglita kaameratega pidevas võtterežiimis jäädvustada suure eraldusvõimega pilte ja 4K-videot, muutub vajadus suuremate, kiiremate ja töökindlamate kaartide järele järjest selgemaks. SF-G seeria näitab meie jätkuvat pühendumist pakkuda kutselistele fotograafidele ja entusiastidele suure võimsusega meediumiseadmeid, mis suurendavad nende kaamerate jõudlust,” ütles Sony Euroopa tooteturunduse juht Romain Rousseau.

MRW-S1 – kõige kiirem kaardilugeja SF-G-seeria jaoks

Koos uue seeria turuletoomisega tutvustab Sony ka uut mälukaardilugejat, mudelit MRW-S1, mis on ideaalne lahendus töövoo tõhususe suurendamiseks pärast jäädvustamist, võimaldades kiiresti edastada suuri andmemahte uue seeria SD-kaartidelt arvutisse. See kompaktne kaardilugeja on varustatud sisseehitatud SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen.1) standardse A-pordiga kaablita arvutiühenduseks, et saaksite kopeerida oma failid ümber kiiremini kui arvuti SD-pesa kaudu.

Uued SF-G seeria SD-kaardid jõuavad Eesti poodidesse 2017. aasta aprillis ja kaardilugeja MRW-S1 jõuab poodidesse 2017. aasta aprillis.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.