fbpx Juhtmeta pilt ette | AM.ee

Juhtmeta pilt ette

(Arvutimaailm 6/10)

Arvutile teise monitori ühendamine esitab igasuguseid lisatingimusi – kas peab lisamonitor olema USB-ühendusega või peab videokaardil olema mitu "pead" või mitu videokaarti. Kuid saab ka lihtsamalt.

Fujitsu USB adapter aitab mitme monitori vajajad hädast välja – lisaks üle USB teise monitori ühendamisele pole vaja ekraanini vedada ka kaablit, sest ühenduse saab luua raadio teel. Lauaarvuti puhul on raadiolained võib-olla liigagi suur luksus, aga näiteks lae all asuva projektoriga ühendamiseks on see lausa ülim mugavus.
Komplekt koosneb USB modemile või mälupulgale sarnanevast USB adapterist, mis käib USB 2.0 porti ja teine samasugune tuleb pista monitori või projektori juurde vastuvõtjasse. Vahele võib jääda kuni kümme meetrit tühjust.

Veebist draiverit laadima suunanud CD suunab draiverite üldlehele, kust tuleb ise leida see õige toode. USB Display Adapter võib tekitada segadust, otsida tuleb mitte USB seadmete, vaid traadita seadmete alt.

Kaasas on mitu erinevat toitepistikut, toiteadapterita ei saa läbi monitoripoolsel seadmel, kuhu tuleb ühendada kas DVI- või analoogpistikuga monitor. Monitoripoolne karp on varustatud kruviaukudega – nii saab kinnitada selle kuhugi monitori taha ja lauaarvutiga kasutades jääb lauapind puhtaks.

Raadio teel kantakse lisaks pildile üle ka heli ja kaks USB pesa on samuti üle raadio saadaval.

Helis on vastuvõtja poolel kuulda väike jõrin, seega kontserdielamust just ei saa. Küll aga suudab sede üle kanda isegi Full HD kvaliteediga videot, ehkki pildis on mõnikord aimata kergeid hakkimistriipe. Kontoritöös pole mingit küsimust, ka Powerpointi paigalpüsivate slaidide pildi monitorile saatmisega saab seade hästi hakkama.

ARVUTIMAAILM

 

TEHNILISED ANDMED
Fujitsu Wireless USB Display adapter

HIND: 1800 2347 krooni (MarkIT)
Ühendus monitori/projektoriga: DVI ja VGA tugi, eraldusvõimega 1920x1080, 1920x1200 või 2048x1152 pikslit
Heliülekanne: 3,5 mm standardpesa, 16-bitine stereoheli
USB pesasid: 2 tk
Turvalisus: 128-bitine AES krüpteering
Leviulatus: kuni 10 meetrit

AM HINNE: 4
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.