Elioni "Hüperkiiret internetti" saavad kasutada kuni 100 000 majapidamist

Tänasel pressikonverentsil tutvustas Elion lähemalt oma fiiberoptilise võrgu toel jagatavat "Hüperkiiret internetti", mis maksab lisaks 99 kr kuus.

"Hüperkiire internet" on allalaadimiskiirusega kuni 100 Mbit/s ning üleslaadimiskiirusega kuni 20 Mbit/s, mida klient ei pea jagama teiste sama kortermaja elanikega. Iga kliendini tuleb 1 Gbit/s võrgusõlmest 100 Mbit/s ühendus.

Elioni uus lisateenus „Hüperkiire internet“ on kättesaadav kõikides suuremates linnades üle Eesti. Teenust saavad kasutada kokku 100 000 kortermajades olevat majapidamist. Hüperkiiret internetti on võimalik pakkuda nendele Elioni klientidele, kes on liitunud Kodulahendusega, mille senine allalaadimiskiirus oli kuni 12 Mbit/s ning kelle kortermajja on fiiberoptikavõrk välja ehitatud. Teenuse kättesaadavust on võimalik kontrollida Elioni kodulehel www.elion.ee/hyperkiire.

Lisateenuse kuutasu on 99 krooni, mis lisandub tavapärasele Kodulahenduse kuutasule. Oktoobrikuu liitujatele pakub Elion hüperkiire interneti kasutamist kolm kuud tasuta.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.