fbpx 1 ms reageerimiskiirusega mängurimonitorid jõuavad Eestisse | AM.ee

1 ms reageerimiskiirusega mängurimonitorid jõuavad Eestisse

Viimaks ometi on Eestisse jõudnud maailma esimene ühemillisekundilise reageerimisajaga mängumonitor. Tegu on LG UltraGear monitoride seeria uue UltraWide Nano IPS NVIDIA G-Sync’iga, mis täiendab juba eelmise aasta lõpul Eestisse jõudnud mudelit 27GL850-B.

UltraGear seeria monitorid on osutunud väga populaarseks kogu Baltimaades – viimase aasta jooksul on nõudlus ultrakiirete monitoride järele kahekordistunud. Oma muljetavaldava kiiruse ja pildikvaliteedi poolest sobivad need professionaalsetele e-sportlastele ja kõigile arvutimänguhuvilistele.

UltraGear Nano IPS monitorid on saadaval 38-tollise ekraanisuurusega ja 144 Hz värskendussagedusega, mida saab suurendada 175 Hz-ni. Monitoril on nõgus ekraan, mida täiendab uuendatud Sphere Lighting 2.0 RGB seinavalgustus monitori tagaküljel. See suurendab videomängude efekti, kohandudes ümbritseva valgusega ekraanil toimuvale tegevusele.

Ekraan toetab nii NVIDIA G-SYNC’I kui ka VESA DisplayHDR 400. Mõlemad seeria monitorid võimaldavad sujuvat liikumist kiiretes stseenides ning pakuvad videomängude jaoks hädavajalikke sätteid, nagu näiteks Dynamic Action Sync režiim, Black Stabilizer ja Crosshair, mis aitab FPS-mängudes kaasa ülima täpsuse saavutamisele.

 

TEHNILISED ANDMED

 

 

LG 38GL950G

 

Pildikvaliteet

Ekraan

Nano IPS

Suurus

37.5”

Resolutsioon

WQHD (3840 x 1600)

Eredus

450 nits

Värvigamma

DCI-P3 98%

(sRGB 135%)

Värskendussagedus

175Hz (OC)

Reageerimisaeg

1ms GTG

HDR

VESA DisplayHDR 400

Kohanduv sünkroonimine

NVIDIA G-SYNC

Ühenduvus

HDMI

x 1

DP

x 1

Kõrvaklapid

O

USB3.0 Hub

1 üleval / 2 all

Lisad

Sphere Lighting 2.0

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.