IKEA tõi välja mängurimööbli, mis tehti koostöös maailmakuulsa Republic of Gamersiga

IKEA disainis koostöös Republic of Gamersiga (ROG) välja uue mänguritele suunatud kollektsiooni, mis on saadaval ka IKEA Eesti e-poes alates 2021. aasta oktoobrist.

Kuigi IKEA on nutikate kodu sisustuslahenduste osas juba kaua tegutsenud, on ettevõte arvutimängurluse osas uustulnuk. Seega võeti kõrgetasemelise mänguritele suunatud kollektsiooni loomisel appi Asuse bränd ROG (Republic of Gamers), mis on üks juhtivatest tegijatest mängutööstuses ja disainib mänguritele riistvara ning muud varustust.

IKEA mängurimööbel.

Uus tootevalik on suunatud tõsisetele arvutimänguritele ja pakub kuut tooteliini: HUVUDSPELARE, UTESPELARE, MATCHSPEL, GRUPPSPEL, UPPSPEL, LÅNESPELARE. Kõik UPPSPELi tooted on disainitud IKEA ja ROG-i koostöös.

Ülejäänud tooted on IKEA välja töötanud koostöö käigus saadud teadmiste ja sisendi põhjal, et tagada arvutimänguritele parim võimalik valik ning rahuldada IKEA klientide erinevaid vajadusi nii funktsiooni, disaini kui ka hinna osas.

IKEA kollektsioon

Uus mängurite kollektsioon sisaldab nii mööblit ehk mängulaudu, toole ja sahtliboksi kui ka tarvikuid ehk kruusihoidjat, arvutihiire juhtmehoidjat, kaelapatja, rõngastuld ja palju muud. Iga tooteliin pakub erinevate sihtrühmade vajadustele vastamiseks erineva hinnaklassi mängulauda ja tooli.

2021. aasta oktoobris jõuab ühiskollektsioon müügile kõikidesse IKEA kauplustesse ja e-poodidesse üle maailma.

IKEA kollektsioon

"Meie uus partnerlus IKEA ekspertidega võimaldab ROGil leida uusi ja huvitavaid viise, kuidas rõõmustada mängijaid kodus ja selle sisustamisel," ütles ASUS Gaming Gear and Accessory Business Unit peadirektor Kris Huang.

"Miljardite mängijate vajadused kogu maailmas on väga erinevad, samas kui turul pakutav valik on praegu pigem tehniline ja sageli disaini poolest maskuliinne, hoolimata sellest, et umbes 46% mängijatest on naised. Usume, et mängutehnika- ja toodete ühtlustamisel on palju ära teha," ütles Rootsi IKEA kontorimööbli ülemaailmne juht Ewa Rychert. "Nüüd astume oma arvutimängurluse teekonnal esimese sammu pakkudes taskukohaseid, kvaliteetseid mängutooteid ja terviklahendusi, mis loodetavasti peegeldavad inimeste isikupära ja maitset."

IKEA kollektsioon.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.