fbpx Uus Mobotixi turvakaamera näitab 180kraadist vaadet | AM.ee

Uus Mobotixi turvakaamera näitab 180kraadist vaadet

Kõrgeraldusvõimega IP-videoturvasüsteemide tootja Mobotix tõi välja uue ilmakindla M24M kaamera, mille lainurkobjektiiv võimaldab 180kraadist vaadet. Kaameral 3,1 megapiksline videosüsteem ning selle kasutamine ja ülesseadmine on tehtud veebipõhise administreerimistarkvaraga eriti lihtsaks.

Uus turvakaamera on järeltulijaks M22M kaamerale, mida Eestis kasutatakse ka näiteks Looduskalendri looduskaamerana. M24M mudelil on uus kiirem mikroprotsessor ning täiustatud tarkvara, mis tagab sujuva videopildi kuni 30 kaadriga sekundis.

Kaamera kerel on viis vahetatavat objektiivi pildinurkadega 15-90°. 90°lainurgaga objektiiv võimaldab jälgida tervet tuba ühest nurgast. Telephoto 15°objektiiv jäädvustab selge pildi näiteks autonumbrist 75 meetri kauguselt või tšeki seerianumbri kahemeetrise vahemaa tagant.

Juhul, kui on tarvis kaamera asukohta pidevalt muuta, näiteks ehitusplatsi valvates, soovitab tootja paigaldada CS objektiiviga ja käsitsi kohandatava Vario objektiiviga turvakaamera.

L11 objektiiviga, mis on varustatud 180° hemisfäärilise läätsega ning Mobotixi tarkvara ja digitaalse PTZ (pan, tilt, zoom) funktsiooniga võib kaamerat liigutamata üle interneti vaid tarkvara abil ruumis ringi vaadata ning vajalikus sektoris pilti välja suurendada. See teeb kaamera ideaalseks näiteks veebikaamera rakendustes.

Mobotix M24M kaamera paigaldamine võtab aega paar minutit ning seda saab reguleerida soovitud nurga alla, kasutades seina- ja laekinnitusi. Ilmakindel  (IP66) kaamera on võimeline töötama temperatuurivahemikus -30 kuni +60 °C lisasoojustust või jahutust vajamata.

Kaameras asub ka mikrofon-kõlar, mis eemaldab kaja ja on võimeline edastama pildiga sünkroniseeritud heli. Videot saab ka salvestada 4 GB suurusele integreeritud MicroSD mälukaardile. Kaamera toetab Micro SD mälukaarte, mahus kuni 32 GB.

M24M hakkab maksma alates 9 200 kroonist. Kaasas on lääts, video haldamise tarkvara ja 4 GB mälukaart. M24M-Sec sfäärilise objektiiviga hakkab maksma alates 13 450 kroonist (+km).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.