fbpx F-Secure pakub tasuta varguskaitset mobiilidele | AM.ee

F-Secure pakub tasuta varguskaitset mobiilidele

F-Secure pakub tasuta vargusvastast tarkvara, mis aitab kadunud telefoni asukohta teada saada, tabada võib-olla ka varga või kõige lootusetumal juhul eemalt oma andmed telefonist kustutada.

F-Secure Anti-Theft for Mobile töötab Symbiani, Windows Mobile´i ja Google Androidi platvormiga mobiiltelefonidel.

Saates SMSi kujul #lock#<your code> oma telefoninumbrile lukustatakse telefon. Lühisõnum #locate#<your code> annab vastuseks mobiili asukoha. #wipe#<your code> kustutab kõik andmed mobiilist ja ei jäta võõrale isiklikke teateid, pilte ja videosid. Kui varas vahetab näpatud telefonis SIM kaardi, saadab telefon automaatselt teate SIM kaardi numbri kohta ja lukustab mobiili.

F-Secure´ile on alternatiive ka. Näiteks Windowsi-telefonide omanikud võivad kasutada MyPhone´i teenust, kuid telefoni asukoha määramiseks ei toeta see veel kõiki riike, sealhulgas on toetatavate nimekirjast välja jäänud ka Eesti. Androidi valik on samuti rikkalik - kas Mobile Defence, Antidroidhteft, Wavesecure (ka Windows Mobile´ile, Symbianile ja J2ME-le) jne. Paraku pole proovinud, kas need teenused täies ulatuses Eestis töötavad. F-Secure pidi töötama.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.