fbpx Kalkulaator, mis töötab raamatupidaja käe all | AM.ee

Kalkulaator, mis töötab raamatupidaja käe all

Canonilt tuli välja uus lauakalkulaator - see uudis oleks jäänud tähelepanuta, kui esimesest paarist lõigust poleks edasi lugenud. Keda huvitavad praegu lauakalkulaatorid? Mis tehnilist uudsust neist enam oodata? Maksavad tavaliselt paarkümmend krooni ja töötavad, nagu kakskümmend aastat tagasi. Siiski - see kalkulaator on esiteks ka hiir ja teiseks juhtmevaba numbriklaviatuur arvutile.

Hiire ja numbriklaviatuurina töötamine vihjab sobivale kõik-ühes tööriistale raamatupidaja või muidu tihedalt arvutaja jaoks. Operatsioonisüsteemide kalkulaatorid on tavaliselt tüütud avada. Sülearvutil on ka numbriklaviatuuriga kitsas käes. Lisaks on hiir Bluetooth-ühendusega.

Canon X MARK I MOUSE´i juhtmevabas kestas on peidus Bluetooth 2.0 valmidus ja 1200dpi sensor. Hiir-kalkulaatoril on kolm hiirenuppu, kerimisketas ning klahvistik koos kümnekohalise ekraaniga.

Ühilduvus nii Windowsi kui ka Macintoshi riistvaraga võimaldab seadet kasutada mõlemil platvormil. Lisaks toimib seehiir ka juhtmevaba numbriklahvistikuna, mis on mugav sülearvutiga töötades. Nagu kõigi teistegi X-seeria kalkulaatorite puhul saab valida kas läikivvalge või musta korpusega seadme vahel.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.