fbpx Klaviatuur päikesepaneelidega - unustatud vana on tagasi | AM.ee

Klaviatuur päikesepaneelidega - unustatud vana on tagasi

Logitech pani oma uuele traadita klaviatuurile külge päikesepaneelid, et selle akud saaksid laadida ka kaablist eemal olles - kas kontorivalguses või lausa loodusliku päikese käes. Ammuunustatud vana on tagasi - olid ju paljud kalkulaatorid (ja on siiamaani) päikesepaneeliga, et turgutada tühjenevaid sisemisi akusid.

Logitechi juhtmeta päikesetoitega klaviatuur saab energiat valguselt, kuid võib töötada ka täielikus pimeduses akudelt kuni kolm kuud. Kottpimedas annab klaviatuur siiski varakult märku, millal valgesse võiks viia.

Klaviatuur on erakordselt õhuke - vaid 7,5 millimeetrit. Madala profiiliga klaviatuuril on Logitechi sissepoole kaarduvad klahvid (Incurve keys). Nõgusa kujundusega Incurve klahvid järgivad sõrmeotste kuju, aidates juhtida sõrmed õigetele klahvidele. Lisaks muudavad pehmed ja ümarad servad sõrmede ühelt klahvilt teisele libistamise lihtsaks.

Logitechi juhtmeta päikesetoitega klaviatuur K750 pakub Logitechi täiustatud 2,4 GHz standardiga juhtmeta ühendust (ei ole Bluetooth). Juhtmevaba ühendus on ka 128-bitise AES krüpteeringuga — see on üks kõrgeimatest saadaval olevatest turvatasemetest ja aitab ära hoida "eetrist" klahvivajutuste nuhkimist.

Klaviatuur tuleb Euroopas müügile jaanuarist. Seega ei ole enam vaja kroonides hinda meeles pidada, soovitatav jaehind eurodes on 80 EUR-i.

Suve ja valgema aja lähenedes võib hakata oma päikesepaneeliga klaviatuuri ka loodusesse niimoodi kaasa võtma, et see kiiremini täis laeks:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.