fbpx Samsung Galaxy Tab jõudis Eestis müügile | AM.ee

Samsung Galaxy Tab jõudis Eestis müügile

Paljuoodatud Samsungi Androidiga tahvelarvuti Galaxy TAB jõudis lõpuks Eestis müügile. Täna on esimesed eksemplarid saadaval EMT poest.

Tahvelarvuti on kergem ja õhem kui sülearvuti ja sellel on oluliselt suurem ekraan kui mobiiltelefonil. Galaxy Tab on iPadist väiksem ja plastkorpusega. Eestikeelse Android 2.2 operatsioonisüsteemiga ning 7-tollise puuteekraaniga Galaxy TAB on üsna kallis: EMT kliendile 11990 krooni, teistele kohe välja ostes 12490 krooni. Alates 1.detsembrist lisandub võimalus osta tahvelarvuti väikese sissemaksuga ja koos spetsiaalse 24-kuulise tahvelarvutipaketiga, mille kuutasu sees on järelmaks ja EMT piiramatu mahuga internet. Sissemakse suurus on siis 990 krooni ning kuumakse 594,40 krooni kuus. 

„Lõppev aasta on tehnoloogiamaailmas kuulunud kahtlemata tahvelarvutite buumile,“ ütles EMT seadmete jaemüügi grupi juht Heiko Sõro. „Kuna tahvelarvuti on kergem, õhem ja mugavam kui sülearvuti, siis võib eeldada, et nende võidukäik jätkub. Ja kindlasti on oluline ka see, et vastupidiselt tavalisele sülearvutile saab tahvelarvutiga vajaduse korral ka helistada.“

Tahvelarvuteid on EMT-s lähiajal müügile tulemas veelgi. Järgmisena jõuab detsembri esimesel poolel müügile ZTE Light.

Samsung Galaxy Tabi on plaaninud peagi müügile tuua ka Tele2.

LISA 30.11: Päev hiljem hakkas ka Tele2 Samsungi tahvleid müüma.

Arvutimaailm tutvustas Galaxy TABi esimest korda 30. septembril, testisime ise seda seadet aga Arvutimaailma oktoobrinumbris.
 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.