fbpx Oskando ja Track24 liituvad üheks suurimaks GPS seireteenuste pakkujaks | AM.ee

Oskando ja Track24 liituvad üheks suurimaks GPS seireteenuste pakkujaks

Eesti üks vanimatest telemaatikalahenduste arendajatest Oskando OÜ omandas 100 protsenti sõidukite kaugjälgimise teenuseid pakkuvast ettevõttest Track24 Group OÜ. Kahe ettevõtte liitumise tulemusena saab Oskandost Eesti ühe suurima kliendiportfelliga ettevõte GPS-seireteenuste sektoris.

GPS seireteenus on võimalus arvuti vahendusel jälgida sõidukeid reaalajas, analüüsida nende teekondi, kütusekulu ja tööaega. Ühinenud ettevõtte kaubamärgid on SeeMe, Track24 ja Track24 Inspect ning tuntumateks klientideks G4S, Eesti Energia, Elion, Est-Trans Kaubaveod, Stora Enso ja Ragn-Sells. Teenus aitab klientidel säästa 10-25% oma transpordiga seotud tegevuskuludest.

Oskando ja Track24 liitumise tagajärjel tekib ettevõte, mis on käivitanud ekspordi 8 riiki – Lätissse, Leetu, Poolasse, Slovakkiasse, Bulgaariasse, Ungarisse, Soome ja Rootsi. Sel aastal on plaanis alustada müüki ka Norra, Tšehhi ja Austria turul.

„Tänase liitumise tulemusena saame teha olulise sammu lähemale meie eesmärgile olla teenusepakkujaks 30 000 sõidukile ning olla Ida-Euroopa vastavate teenusepakkujate seas üks suurimaid. Liitumise tulemusena on täna meie teenuses üle 5000 sõiduki, millest 20-25% on välisriikides,” ütles Oskando tegevjuht Jaanus Truu.

Oskando 2011 aasta eesmärk on teenuses olevate sõidukite arvu vähemalt kahekordistada.

Oskando tegevjuhina jätkab Jaanus Truu, juhatusega liitub Track24 Group OÜ senine omanik ja tegevjuht Tauno Talv.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.