fbpx Kogupere- ja koosolekutahvel HTC Flyer | AM.ee

Kogupere- ja koosolekutahvel HTC Flyer

Milleks on tahvelarvutit vaja? HTC vihjab sellele oma uue toote - HTC Flyeri tunnuslauses, mis on "make it their own" (mitte varasem "make it my own). Lihtne - tahvel on kogu pere jaoks (nii koduse kui tööpere). Kes tahab, vaatab sellega filmi, internetti, Facebooki, salvestab koosolekuid ja kirjutab märkmeid. HTC-le omaselt on ka tahvel saanud oma, tootja disainitud kasutajaliidese.

Kauaoodatud ja nüüd Mobile World Congressil esitletud Androidiga tahvel HTC Flyer pole loodetavasti järjekordne tahvelarvutite ostjates küsimusi tekitav seade, see ühendab ka puutetundliku ekraani ja kirjutuspulga funktsioonid ning sisaldab uut videoteenust HTC Watch ning palju muud, sealhulgas uut HTCSense´i 3D kasutajaliidest.

“Kui me jälgisime, kuidas inimesed nutitelefone, arvuteid ja muud tehnikat kasutavad, nägime me võimalust tahvelarvuti loomiseks, mis oleks eriline ja isikupärasem,” ütles Peter Chou, firma HTC Corporation tegevjuht. “Me areneme edasi tööstusharus, kus inimesed pole enam kinni üheainsa seadme põhimõttes, vaid kasutavad erinevaid juhtmeta seadmeid erinevateks vajadusteks – ja just seda teed me liigumegi.”

Saleda alumiiniumist kompaktkorpusega HTC Flyer kaalub vaid sama palju kui pehmekaaneline raamat. Seitsmetollise SuperLCD ekraani, kiire 1.5Ghz protsessori ja HSPA+ juhtmevaba ühendusega HTC Flyer sobib ideaalselt neile, kes on oodanud tahvelarvuti saabumist, mis oleks korraga kompaktne ja võimas.

HTC Flyer toetab veebisirvimist Flash 10 ja HTML 5 abil.

Sõrmele puutetundlikkus on HTC Flyeri juures muidugi põhiline, kuid tahvelarvuti võimaldab ka teistlaadi kirjutamise võimalust. Scribe tehnoloogia abil saavad inimesed taasavastada käsitsi kirjutamist digitaaltindiga.

HTC Flyeri Scribe tehnoloogia muudab traditsioonilise märkmete tegemise arukaks märkmete tegemiseks, integreerides ekraanile kirjutamise läbimõeldud digitaalsete uuendustega. Funktsioon nimega Timemark võimaldab näiteks salvestada koosoleku heli koos kirjalike märkmetega nii, et märkmetes sõnale koputamisel viiakse teid koheselt täpselt samasse paika helisalvestuses. Märkmik on ühtlasi integreeritud kalendriga, mistõttu näiteks kohtumise meeldetuletuse korral pakutakse teile automaatselt võimalust alustada uute märkmetega või korduvate koosolekute korral jätkata sealt, kuhu eelmisel korral pooleli jäädi.

Esmakordselt valdkonnas on HTC Flyeril ka sisseehitatud sünkroniseerimisskeem maailma juhtiva märkmeprogrammi ja -teenusega Evernote.

HTC Flyer on esimene tahvelarvuti, kus Skype`i mobiilikõned on integreeritud videovestlusega, muutes videopildis suhtlemise lihtsamaks.

Põhiküsimuseks jääb nüüd, kui palju uus tahvel maksma hakkab. Kosmiline hind võib paljud ostjad ulmeliste omadustega tahvlist eemale peletada (Saksa Amazonis saab praegustel andmetel tahvli hinnaks 669 eurot). HTC Flyer jõuab Eestisse aprillis-mais.

Vaata ka HTC Flyeri tutvustusvideot:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.