fbpx HP arendab printimise töövoo lahendustele mobiilset osa | AM.ee

HP arendab printimise töövoo lahendustele mobiilset osa

HP uuendas oma printimislahendusi, mis peaksid keskmistel ja väikestel ettevõtetel aitama paremini jälgida väljaprintimist ning toon ka uued võimalused mobiilsetele töökohtadele - näiteks mobiilselt töökohalt väljatrükiks või otse mobiilist printimiseks.

Näiteks saab nüüd mobiililt printida mitte ainult dokumente ja pilte, aga ka veebilehekülgi ja kujundatud e-kirju. HP uued lahendused ePrint Enterprise on olemas iPhone-seadmetele ja alates 2011. aasta maist Androidiga nutitelefonidele.

Vajalikud on ka uuemad kontorikeskkonna jaoks loodud ja ePrint-võimekusega varustatud multifunktsionaalsed printerid. 

HP uute mobiilste lahenduste seas on ka HP ePrint Enterprise´i ja Mobile Print Locationsi lahendusi toetav iPhone’i rakendus, mis on juba praegu allalaaditav App Store’i vahendusel. HP laiendab algselt ettevõtte Research In Motion BlackBerry nutitelefonidel kasutamiseks pakutud HP ePrint Enterprise lahenduse stabiilset funktsionaalsust ning pakub rakenduse kasutamise võimalust rohkem kui sajale miljonile iPhone’i kasutajale EMEA riikides kasutada alates 1. juunist 2011. 

Androidi operatsioonisüsteemide jaoks on HP ePrint Enterprise ja Mobile Print Locations rakenduste tugi kättesaadav alates 2011. aasta maist. EMEA riikides saab neid rakendusi kasutada alates 1. juunist 2011.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.