fbpx Aasta lõpuks tuleb 80% Ericssoni uue põlvkonna tugijaamadest Tallinna tehasest | AM.ee

Aasta lõpuks tuleb 80% Ericssoni uue põlvkonna tugijaamadest Tallinna tehasest

2011. aasta lõpuks moodustab Ericssoni ootuste kohaselt enam kui 80 protsenti mobiilse lairibaühenduse loomiseks mõeldud raadiotoodete tarnetest RBS 6000, Ericssoni multistandardne tugijaam, mida toodetakse ka Ericssoni Tallinna tehases. Neid tugijaamu valmistatakse Tallinnas 24 tundi ööpäevas kõigil päevadel.

Ericsson tarnis esimese tugijaama Eesti kliendile EMT-le täpselt aasta tagasi. RBS 6000 on universaalne tugijaam, mis tagab operaatorile võrguteenuse nii LTE, 3G kui 2G GSMi võrkudes. Seega on uut tugijaama hankides kohe olemas ka valmidus neljanda põlvkonna andmesideks.

Ericssoni uuringute tulemused, mis põhinevad toimivates võrkudes läbi viidud mõõtmistel, näitavad, et ülemaailmne mobiilne andmeside 2010. aastal enam kui kahekordistus ning prognooside kohaselt peaks mobiilne andmeside järgmise mõne aasta jooksul igal aastal pea kaks korda kasvama.

Seda soodustab ööpäevaringne ühenduvus ja lõppkasutajate nõudlus suurema läbilaskevõime järele. Aastaks 2020 peaks Eestis olema kokku 16 miljonit võrku ühendatud seadet, ennustab Ericsson.

Ericsson Eestil on ligikaudu 1400 töötajat. Ericssoni tootmishooned katavad kokku enam kui 25 000 ruutmeetrit ning hõlmavad kolme tsehhi ja kahte ladu. Tehas on kavandatud suuremahuliseks tootmiseks ning töötab ööpäevaringselt.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.