fbpx Zeroturnaround teenis kuuga aastatulu, ekspordikäive kasvas 1275% | AM.ee

Zeroturnaround teenis kuuga aastatulu, ekspordikäive kasvas 1275%

Tartust alguse saanud tarkvaraarendusfirma ZeroTurnaround tegi ühe kuuga rohkem müügitulu kui terve 2009. aastal ja ekspordikäive kasvas 1275 protsenti. Firma põhiliseks müügiartikliks ja tuluallikaks on JRebel - Java arendajate tööd lihtsustav tarkvaraline tööriist.

Kaheksa järjestikuse kuu jooksul on ettevõtte müügitulu vaid kasvanud ning peale Belgia Postiga lepingu allkirjastamist on selles kvartalis müügitulu kasvanud peaaegu 60%.

“Lubasime, et kui see kuu taas müügitulu kasvab, läheme kogu meeskonna ja nende kaaslastega Tenerifele või mujale kaugemale ja soojale saarele puhkama. Nüüd tuleb reisi broneerima hakata,” kinnitas ettevõtte asutaja ja hitt-toote JRebeli looja Jevgeni Kabanov (pildil) peale rõõmustava uudise saamist finantspoolelt.

Võrreldes 2009. aastaga on ZeroTurnaroundi müügitulu kasvanud 2010. aastal 762% ning terve selle aasta juunikuu müügitulu on suurem kui 2009. aastal kokku.

Teise iseseisva tegevusaasta jooksul kasvas ZeroTurnaround OÜ ekspordikäive 1275 protsenti. JRebelit müüdi 2010. aastal üle 6000 litsensi, hetkeseisuga on litsentse müüdud üle 18 tuhande ning selle aasta mais lisandus ka uus toode LiveRebel.

Lisaks praegusele kahekümnesele meeskonnale soovitakse kohe juurde värvata veel 20 inimest, kes end Java programmeerimises koduselt tunnevad.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.