fbpx Logitech pakub pestavat klaviatuuri | AM.ee

Logitech pakub pestavat klaviatuuri

Peale kohvi või mõne muu vedeliku klaviatuurile valgumist haarab lootuse kaotanud arvutikasutaja viimases hädas kraanivee järele - tulemuseks on veel vähem töötav klaviatuur.

Kuid nüüd on sellest peaaegu lootusetust olukorrast väljapääs - oktoobrist saab osta Logitechi pestava klahvistiku, mille võib süümepiinadeta voolava kraaniveega puhtaks uhada.

Klaviatuuri võib puhastada nii pestes kui lihtsalt pühkides, see peab vastu ka korduvale käsipesule ning seda saab puhastada kuni 28-sentimeetri sügavuses vees ehk keskmises kraanikausis. USB-kaabli ots tuleb siiski kuivaks jätta, et see hiljem ei oksüdeeruks.

K310 Washable klaviatuuri all on vedeliku äravoolu avad, mis kuivatavad klaviatuuri kiirelt. Tähed uuel pestaval klaviatuuril on laserprinditud ning klaviatuur on tähtede tuhmumise kaitseks kaetud UV-kindla kattekihiga. Klaviatuuri klahvid peavad edukalt vastu kuni 5 miljonile klahvivajutusele.

Uus klaviatuur ühildub Windows XP, Windows Vista ja Windows 7ga. K310 klaviatuuril on 12 otsenuppu, mille hulgas on ka multimeedia kontrollnupud „play“, „volume“ jm. Washable Keyboard K310 ei nõua tarkvara, vaid on valmis kasutamiseks kohe, kui klaviatuur on ühendatud.

K310 on saadaval Euroopas alates oktoobrist soovitusliku hinnaga 39,99 eurot.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.