fbpx Hiina ime - akupank, mis laeb ja ei lae ka | AM.ee

Hiina ime - akupank, mis laeb ja ei lae ka

Suvel on jälle tekkinud vajadus oma vidinatele miski tagavaralaadija leida, mis elektrivõrgust eemal (või ka üle 100 euro megavatt-tunni eest küsivat monopoli vältides) aitaks telefone laadida. Ja muid vidinaid ka. Eelmine aasta testitud päikesepatareiga laadija töötab siiamaani üsna ilusti, aga tahvli jaoks ja öiseks ajaks oleks veel midagi toekamat vaja.

Tehtud-mõeldud ja peale väikest valimist sai eBayst ära tellitud 12000 mAh mahutavusega akupank. Ilus valge, täisoleku LED-indikaatorid ka küljes. Isegi kaabel kaasas.

Muud seadme strateegilised andmed on järgmised:

  • 12000 mAh akupank
  • 2 USB väljundit: 1 A ja 2,1 A
  • 1 USB sisend (sisemise aku laadimiseks), kuni 1 A
  • 4 tulega LED-indikaator aku laetuse näitamiseks
  • Automaatne väljalülitamine, kui seade on laetud, ülekoormuskaitse, ülelaadimiskaitse

Iseenesest näeb akupank korralik välja. Esdimest seadet - Nexus 7 tahvlit laadis ka. 12000 mAh akupangast jätkus ligi 5000 mAh akuga tahvli jaoks niipalju, et tühi tahvel laadis end 59% täis. Nagu vähevõitu. Akupanga mahutavuse järgi võiks jätkuda nii tahvlile kui paarile mobiililegi seda särtsu, mis talletatud. Aga ei. Nokia Lumia 800 ei laadinud end üldse. Samsung Galaxy küll näitas umbes viie minuti jooksul, nagu laeks, aga siis lülitas akupank end välja ja telefon ei olnud grammigi laadinud.

Enne selle hiina ime mahakandmist ootame veel ära müüja kommentaarid. Võib-olla, nagu mõnikord ikka juhtub, saadeti praak. Aga võib-olla ongi 12000 mAh vaid reklaamnumber. Enne maksis sama asi sama müüja juures 16 dollarit, hetkel 99. Saaga jätkub...

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.