fbpx HTC tuli välja seikluskaamera ja enesepildistaja nutitelefoniga | AM.ee

HTC tuli välja seikluskaamera ja enesepildistaja nutitelefoniga

Ära hakkab juba tüütama see tavaliste kandiliste nutitelefonide maailm, kus muutuvad ainult üksikud numbrid jõudlusparameetrites. HTC mõistis samuti, et midagi uut on vaja ning ehkki selfie-kaameratega telefone on varemgi olnud, varustati uus iseend jälgiv salasilm korraliku 13-megapikslise kaameraga.

Sama hea kaamera on ka HTC Desire EYE tagaküljel.

“Kui 1997. aastal voimaldas HTC jätta sülearvuti koju ja asendada selle taskusse mahtuva nutitelefoniga, siis tänavu astume uue olulise sammu ja toome inimesed kaamera tagant kaamera ette,” ütles HTC Corporationi tegevjuht Peter Chou.

HTC Desire-sarja uus mudel Desire EYE on 5,2-tollise Full HD ekraaniga nutitelefon, mille teeb eriliseks 13-megapiksline kaamera nii telefoni ees- kui tagaküljel. Telefonil on neljatuumaline 2.3 GHz Snapdragon 801 protsessor, 16 GB mälu ja laiendatav microSD mälukaardi pesa. 4G-ühenduvust toetav seade töötab Androidi operatsioonisüsteemil ja HTC Sense’i kasutajaliidesel.

Nutitelefoniga tuleb kaasa kahe kvaliteetse kaamera omadusi ära kasutada voimaldav tarkvara HTC EYE Experience ja videotöötlustarkvara Zoe.

HTC RE on  uus seikluskaamera, mida meie poodides ei näe

HTC RE on action-kaamera, millel on 16-megapiksline CMOS sensor, Full HD 1080p video salvestusvoimalus ja 146-kraadine lainurkobjektiiv. Kaamera pakub aegluubis- ja timelapse-režiimi voimalust ning töötab koos Androidi voi iOSi mobiilirakendusega.

Uus nutitelefon jouab Eestisse müügile novembri keskpaigas ning eeldatavaks hinnaks saab olema 520 eurot. Uus kaamera aga paraku Eestis müügile ei tule.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.