Skype jõudis iPhone´i

Kui Windowsi ja isegi tavalise Java toega telefonide omanikud said Skype´i juba mõnda aega oma mobiilides kasutada, siis peagi saavad sama hüvega liituda ka Apple´i iPhone´i omanikud, sest Skype on nüüd nende mobiilile saadaval.

31. märtsist saab Apple’i rakendustepoest tasuta alla laadida Skype’ilt kauaoodatud tarkvaraversiooni – Skypefor iPhone. Sama tarkvara võimaldab Skype’i kõnesid ja tekstisõnumeid ka kõigi teise generatsiooni iPod Touch seadmetega, millel on sobivad kõrvaklapid ja mikrofon.

„Skype´i rakendust iPhone´ile on oodatud juba pikka aega. Meil on hea meel, et nüüd leiab Skype tee miljonite iPhone´i ja iPod Touch´i kasutajate taskusse,“ ütles Skype´i äri ja operatsioonide juht (COO) Scott Durchslag. „See lisab nii Apple’i toodete fännidele kui enam kui 400-le miljonile Skype´i kasutajale uusi suhtlusvõimalusi.“

Skype’i iPhone’ile mõeldud tarkvaraga saab traadita interneti levialades kasutada Skype’i põhifunktsioone: tasuta kõned Skype’i kasutajate vahel, Skype’i soodsate tariifidega kõned tava- ja mobiiltelefonidele, tekstisõnumite vahetamine 3G, wifi, GPRSi või EDGE levialas, kõne vastuvõtmine Skype’i personaalsel online-numbril ja kontaktide oleku nägemine. Samuti saab näha Skype’i kontaktide profiilipilte.

Skype for iPhone rakenduse saab alla laadida aadressilt: www.itunes.com/appstore/.

Vaata ka videot.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.