fbpx Kümme päeva alates kooliaasta algusest: suured allahindlused suurtele asjadele! | AM.ee

Kümme päeva alates kooliaasta algusest: suured allahindlused suurtele asjadele!

(Sisuturundus)

Bearbestis käib 10. septembrini aardejaht, mille kõigus on võimalik võita suuri auhindu, otsimise ajal aga oled alati plussis suuremate allahindlustega.

Midagi koju

Näiteks võib leida kodutehnika sektsioonist (vaata sellelt lingilt ka muid pakkumisi) allahindlustega järgmisi asju:

Kolm head koolitelefoni

Kui otsid head ja odavat telefoni, siis ei pea hakkama kas hinnas või kvaliteedis kompromisse tegema. Xiaomi mitmed mudelid on olnud Eesti edetabelis tegijad juba nädalaid ja kuid, niigi soodsad hinnad läksid kohati üle 25% veelgi soodsamaks. Ja ka uus legendaarne Oneplus 6 on 10. septembrini kampaanias sees. Vaata kõiki aaretejahi soodustusi siit.

Tarbeelektroonika aardejaht

Muidugi antakse kampaania käigus soodsamalt ära ka ülipopulaarne Xiaomi Mi Band 3 nutikell, aga siit lingilt leiad kõik aardejahi soodustused.

Ega ei jõuagi kõike siin ette lugeda, mis 10. septembrini hinnast mingi olulise osa on kaotanud. Näiteks leiab arvutite sekstsioonist terve rea odavaid Android TV bokse, elektriseadmete sektsioonist aga uskumatult odava hinnaga 3D printereid.

Kupongikaupa ka

Aardejahilt leiab ka kupongikaupa. Kui ostad üle 49 dollari eest, saad 20% hinnast alla, salajane kupong, mis tuleb sisestada, on järgmine:

CA-20%off$49

Kupongikauba otsing (elektriseadmed) on siin.

Ja lõpuks MEGAKUPONG! 

$50 hinnast alla, kui ostad rohkem kui $99 eest! Selle kampaania tooteid näed aardejahil siit. Selle kupongi koodi siia panna ei saa, aga kui logid sisse ja vaatad pakkumisi, siis hüpikaknasse ilmubki maagiline sümbolikombinatsioon, mille väärtuseks on 50 dollarit (ligi 43 eurot).

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.