Elektritõukekas alla 300 euroga? Vaata seda pakkumist: Alfawise M1 30 km / 25 km/h

(Sisuturundus)

Elektritõukekad ongi jõudnud massidesse - lisaks rentimisele saab neid aina soodsamalt ka endale osta. Praegu kestab uue mudeli Alfawise M1 kampaania, mis on viinud kuni 30 km sõitva ja 15-25 km/h maksimumkiirusega ratta hinna alla 300 euro. 

Alfawise Original M1 on varustatud tagarehviga, mille kärjestruktuuriga sisemus tagab pehme sõidu, kuid rehvi ei pea kunagi täis pumpama. Esirehv aga on varustatud torkevastase kevlarisarnase kihiga ja kumm püsib täis mitu aastat, ilma et seda peaks pumpama. Ka tühja kummiga saab veel edasi sõita.

Nii esi- kui tagarattal on pidurid, ees on LED-tuli ja taga samuti, et oleksid pimedas paremini nähtav. Pidurdusenergiat kasutatakse akude laadimiseks.

 
Lenksul olev ekraan näitab asendit, kiirust, aku laetust ja sealt on võimalik tulesid sisse-välja lülitada.

280 Wh aku (laadimisaeg 6 tundi) on intelligentse juhtimisega, mis tagab sõiduulatuse kuni 30 km, kuid täpne vahemaa ühe laadimisega sõltub lisaks tee kaldest ja sõitja kaalust. Maksimaalne sõitja kaal võib olla 100 kg.

12,5 kg kaaluva tõukeka saab kaasa võtta ka ühistransporti ja tööle sõites kontorisse. Tõukekas mahub hästi nii laua kui istme alla ja kokkupanek võtab aega kolm sekundit.

Kokkupandult

Elektrilise tõukeka saab kätte alla 300 euroga, kui lisad järgmise kupongi:

Kupong.

Kuna soodustus kehtib vaid Hiina laost pärit kaubale, võib kätte saades lisanduda tollitasusid (kuid transporditasu pole). Ca 50 eurot kallim on mudel aga Euroopa laost tellides, mis tähendab väiksemaid makse (samas Euroopa laost lisandub veel transpordikulu).

Transporditasu.

Kupongiga ja sooduskampaaniaga, mis kestab veel viis päeva, saab skuutri kätte isegi 284 euroga. Tavahind on ligi 350 eurot.

Telli kiire ja ökonoomne e-tõukeratas, millel saab valida ka akusäästliku režiimi kaugemale kulgemiseks, siit:

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.