fbpx Reset.ee e-pood: meeldivat XXI sajandi ostlemist! | AM.ee

Reset.ee e-pood: meeldivat XXI sajandi ostlemist!

(Sisuturundus)

E-kaubandus ehk internetist ostmine kogub Eestis üha võimsamaid tuure, uuringud on näidanud, et suisa 33 protsenti meie e-ostlejatest on e-poodide regulaarsed kasutajad  – paraku jääme selle tubli tulemusega Euroopas siiski punase laterna osasse. Kuid saame prognoosida, et e-kaubanduse paremad päevad on Eestis alles ees. Tulemusega võime rahule jääda siis, kui iga tädi Maali ja onu Heino kõik oma majapidamistarvikud, nutikraami ja söögipoolise interneti-kaupmeeste abil kätte saab ning see mõnus kauplemise-viis lõplikult massidesse jõuab. Reset annab igapäevaselt oma panuse e-kaubanduse tohutu potentsiaali kasvamisse. On aeg e-kaubandusel Eesti digiriigi kuvandile väärtust anda, seda enam, et see on olemuslikult keskkonnasõbralikum, soodsam ja säästab oluliselt rohkem kliendi aega, kui seda suudab kaubanduskeskustes ostunälja rahuldamine.

Meie ärikultuuri põhimõtted ja väärtused

Oleme oma tegevuse aluseks võtnud SEITSE üliolulist põhimõtet. Nendele toetudes saame pakkuda kõigile klientidele parimat ostukogemust. Koostöö – pakume vaid originaalset ning tippkvaliteediga kaupa, mille hangime Eesti suurimatelt hulgimüüjatelt. Usaldusväärsus – oleme juba aastast 2014 Eesti E-kaubanduse liidu liige. Personaalsus – meie klientidel on alati võimalus osta parima hinnaga kvaliteetkaupa, mis on vajalik just talle. Me aitame teil OSTA. Rahulolu – Reset on teenindanud enam kui 250 000 klienti. Uuringud näitavad, et tervelt 98% meie klientidest on ostetud kaubaga rahul. Turvalisus – kasutame SSL sertifikaate, et tagada klientide andmete turvalisuse ja konfidentsiaalsuse. Garantii – pakume kõikidele meie poest ostetud toodetele kaheaastast garantiid ning professionaalset järelteenindust. Püsiväärtus – Reset pakub oma klientidele iganädalaselt sooduspakkumisi ja kampaaniaid.

Aluspõhimõtete kõrval oleme paika seadnud oma väärtused. Neid on VIIS ning need tagavad Reset kvaliteedijuhtimise mudeli laitmatu toimimise. Hoolsus – Reset teenindab kliente alati viisakalt ja asjatundlikult ning vastab kõikidele tekkinud küsimustele. Suhtlus – meie kliendisuhtlus on kiire ja abivalmis. Hoiame alati oma klienti kursis tellimuse staatusega. Mitmekülgsus – Reset pakub väga laias valikus ja hinnaklassis kaupa, et iga klient leiaks sobiva toote. Ausus – Reset müüb ainult originaalset ning tippkvaliteediga kaupa, mis on maaletooja poolt mõeldud müügiks Eestis. Hind – Reset pakub klientidele alati konkurentsivõimelist ning soodsat hinda. 

 

Ostjate hulgas populaarne

Reset.ee e-kaubamaja pakub võimalust mugavalt ja turvaliselt osta endale vajalikud kaubad ükskõik millises Eesti piirkonnas sa parasjagu elad. Veebikaubamaja tootevalikust võib leida peaaegu kõike - ilutoodetest mänguasjadeni ja kodumasinatest arvutiteni, oleme võtnud eesmärgiks laiendada sortimenti iga päev, selleks et inimestel oleks suurem valik kaupu.

Reset.ee nutipood on tegutsenud juba enam kui viis aastat. Tänaseks oleme kasvanud üheks Eesti suurimaks e-kaubamajaks, mida külastab iga päev üle 10 000 inimese. Oleme kiires tempos ja aktiivselt kasvav ettevõte. Prognoosime 2019. aasta käibeks 5 miljonit eurot. Viie aastaga oleme saavutanud hulgaliselt häid tulemusi: oleme turul populaarsed, meie klient on lojaalne ning saab vastutasuks ülimalt laia tootevaliku. Meie teenusele antakse positiivset tagasiside – kiidetakse nii klienditeenindust, tarne kiirust, kui toodete korralikku kvaliteeti. Meie koduleht on disainitud kliendisõbralikult, sellel navigeerimine on väga lihtne – toodete pildid laetakse kiirelt ülesse, et kaup oleks hõlpsasti leitav ning ostja saaks selle headuses enne tehingut veenduda. Meie e-pood pakub erinevaid maksemeetodeid ning kättetoimetamise valikuid. Kliendi elu lihtsustamiseks võimaldab Reset ka toodete või teenuste eest maksmisel järelmaksu – see on kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! Reset.ee järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Reset järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud; seda taotlust saab esitada alates ostusummast (enne saatekulu lisamist) 38 €.

Kiire tarne on väärtus omaette

Elus tuleb sageli ette olukordi, kui ootamatult selgub, et vajate väga kiiresti mõnda toodet. Kas siis ise tarbimiseks (näiteks läks katki kodune pesumasin) või sõbral sünnipäev tulemas. Ootamatus ei hüüa tulles! Peale ostu on tähtis, et kaup jõuaks kiiresti ja mugavalt ka kohale. Uuringud näitavad, et ligi 74% inimestest arvab, et kõige suurem halb emotsioon ostu sooritamisel on tellimuse hilinemine. Sellest tulenevalt on Reset võtnud oma suurimaks eesmärgiks toimetada kõik tellimused kohale lubatud ajal. Tellimuse kättetoimetamise aeg on toodud välja konkreetse toote juures tootekaardil.

Pakume mitut erinevat tarneviisi, milles hulgast klient saab endale just selle kõige paremini sobiva variandi valida. Nagu hästi teada, eelistavad Eesti elanikud ülekaalukalt pakiautomaatidesse tellimist – tervelt 80% ostjatest on tellinud oma kauba just pakiautomaati ja 57% kulleriga otse koduukse taha. Reset pakub mõlemat tarneviisi: nii pakiautomaati kui kulleriga ukselt-uksele. Soovi korral võib kaubale ka meie väljastuspunkti ise järele tulla.

Reset.ee toodete tagastuspoliitika on algusest peale kliendile selgitatud  – tal on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul, kui kaup ei sobinud. Kuid silmas peab pidama, et tagastatav toode ei tohi olla rikutud ning originaalpakend peab alles olema.  

Reset.ee panustab rohemajandusse

Ei möödu päevagi, kui meieni jõuavad uudised, kui täbaras seisus on maailma kliima. Üha selgemaks saab, kui suur vastutus lasub igal kodanikul, ettevõttel ja avalikul ametimehel, et meie ühist rikkust – loodust kaitsta ja säilitada järeltulevatele põlvedele. Reset.ee on võtnud üheks oma prioriteetidest rohemajanduse edendamise – nii saab e-kaubanduse anda oma kaaluka panuse loodushoidu. Meil on siin järgmised eelised: Reset ei pea üürima ega riiulite all kinni hoidma ruume kaubanduskeskuses, oleme ökonoomne ja efektiivne võrreldes kaubanduskeskustega, me ei jaga kilekotte. Mida vähem ostjaid sõidab oma autodega kuhugi kaubanduskeskusesse, seda parem meile kõigile. Seetõttu teeb vastutustundlik tarbija oma ostud e-kaubamajast. Sest nii on soodsam ja säästvam.

Reset e-kaubamaja pakub oma ostjatele ülisuurt kaubavalikut ning aitab väärtuslikku aega kokku hoida. Pakume ratsionaalset, läbimõeldud ostuotsuste tegemise keskkonda. Meie juurest ostad läbi mõeldult, parasjagu ikka seda, mida vaja.

Meeldivat XXI sajandi ostlemist! http://www.reset.ee

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.