Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

Viis praktilist mobiilirakendust mugavaks reisi planeerimiseks

Reisimine on jälle võimalik. Piirid avanevad järkjärgult ning saab avastada põnevaid sihtkohti nii Eestis kui väljaspool kodumaad. Uusi turvakaalutlusi arvestades võib aga reisi planeerimine olla keerulisem. Need viis telefonirakendust aitavad järgmise reisi kiiresti ja muretult paika panna ning jäädvustada mälestusi.

Puhkuse planeerimisel toetuvad inimesed rohkem kui kunagi varem oma nutitelefonile, sotsiaalmeediale ja erinevatele reisiäppidele. Telefonirakendused pole mitte ainult inspiratsiooniallikateks, vaid need on ka kasulikud broneeringute tegemisel ja kogu reisi logistika haldamisel – uute ja põnevate restoranide ja vaatamisväärsuste avastamisest kuni meeldejäävate hetkede jäädvustamiseni.

HRS Hotel Search rakendusega saab otsida parimaid hinnapakkumisi ja valida ligi 300 000 erineva majutusasutuse vahel üle maailma. Rakenduses saab võrrelda hindu, leida rahakotisõbralikum variant ning paari sõrmeliigutusega teha broneering. See on nutikas alternatiiv populaarsetele Booking.com või AirBnb äppidele.

Trainline on Euroopa juhtiv rongi- ja bussirakendus. Äpp koondab kõik raudtee-, bussi- ja muud reisiteenused ühte mugavalt kasutatavasse rakendusse, tagamaks oma kasutajatele parimad hinnad ja reaalajas reisiinfo.

World Around Me on ainulaadne rakendus, millega uusi sihtkohti avastades leida restorane, sularahaautomaate, poode, bussi-/metroojaamu ja palju muud. Rakendus kasutab telefoni kaamerat, et luua liitreaalne pilt. Osutades telefoni kaamera ükskõik millises suunas, näeb kaameravaates virtuaalseid silte, mis aitavad uutes sihtkohtades intuitiivselt navigeerida.

Here WeGo muudab linnas navigeerimise hõlpsaks, olgu valitud transpordivahendiks takso, ühistransport või rendiauto. Rakendus pakub üksikasjalikke marsruute iga liikumisviisi jaoks. Mis eriti tore – äpp töötab ka ilma internetiühenduseta, seega ei pea muretsema välisriigis Wifi leidmise või andmeside sisse lülitamise pärast.

Retrica on fotorakendus, mis võimaldab piltide tegemisel kasutada populaarseid retrohõngulisi filtreid sarnaselt Instagramile. Retrica kuvab filtreid reaalajas, seega saab tulemust näha juba enne pildistamist. Kokku leiab Retricast üle 80 erineva stiiliga filtrit.

Inimesed kipuvad reiside planeerimisel jääma truuks pikalt kasutatud veebilehtedele ja äppidele, kuid iga uus rakendus toob rohkem võimalusi. Siin olevaid rakendusi soovitas Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina sellepärast, et need on lisaks saadaval ka Huawei enda äpipoest AppGallery, mis on uuemate Huawei telefonide ametlik rakendustepood.

"Mainitud rakendused toimivad erinevate operatsioonisüsteemidega, kaasaarvatud Androidi süsteemil töötavate Huawei telefonidega," ütles Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina. Kuigi selle aasta suveplaanid võivad olla segamini paisatud, lubavad paljud äpid läbimõeldult tekkinud olukorraga kohaneda ja teha käigupealt uusi paikapidavaid plaane.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.