LG uue tehnoloogiaga mini-LED telerid jõuavad Eestis müügile augustis

Elektroonikafirma LG alustab augustis Eestis uue tehnoloogiaga LCD-televiisorite müümist. Uue taustvalgustustehnoloogiaga suudavad uued telerid esitada veelgi sügavamaid mustasid toone, tagavad täpsema värviedastuse ning suurema kontrastsuse ja heleduse.

Eestis tulevad müügile seeriate 8K QNED99,  QNED55 ning 4K QNED90 mudelid, mille ekraani suurus on 65 tollist kuni 86 tollini.

Peagi turule tulevate LG QNED mini-LED telerite pildikvaliteet on LG Quantum Dot Nanocelli värvitehnoloogiaga eriti rikkalik ja täpsete toonidega. Samuti kõrvaldab uusim tehnoloogia värvimoonutused. Telerid on värviulatuse ja värvide ühtluse eest sertifitseeritud ka rahvusvahelise tootetestimisagentuuri Internek poolt.

Mida suurem ekraan, seda väiksemad detailid

Võrreldes teiste sarnases suuruses teleritega on LG QNED mini-LED teleritel väikeste LED-taustavalgustitega parem heledus ja hämardumistoonid. Näiteks koosneb 86-tollise 8K teleri taustvalgustus ligi 30 000 eraldi lülitatavast LED-valgustist. Arvukad LED-taustavalgustid suudavad pakkuda ka ligi kümme korda paremat kontrastsussuhet kui tavalised LCD-telerid ning sügavamad mustad toonid ja täpsemad detailid tumedates piirkondades muudavad telepildi reaalsemaks.

Telerid eesmärgiga parandada tulevikku

LG QNED mini-LED telerid on saanud ökotoote sertifikaadi Šveitsi SGS Société Générale de Surveillance sihtasutuselt. Sertifikaat antakse ainult toodetele, mis vastavad SGS-i nõuetele – toote mõju keskkonnale peab olema väike või toodet on võimalik hiljem ringlusse suunata.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.