Sel nädalavahetusel toimub otsast lõpuni tudengite korraldatav jätkusuutlikkuse häkaton

Eesti esimene otsast lõpuni tudengite korraldatav häkaton SUSTAIN-A-THON toob sel nädalavahetusel Mektorysse kokku erineva akadeemilise taustaga noored, et leida ägedaid „kastist väljas“ ideid, mis muudaksid üliõpilaste elu lihtsamaks jätkusuutlikul viisil.

Projekti ühe eestvedaja Marten Maalti sõnul on Sustain-a-thon suurepärane võimalus noortel uusi tutvusi saada, professionaalset võrgustikku laiendada ja kolme intensiivse päeva jooksul näidata, mis puust nad tehtud on. „Pole tähtis, kas sa oled koodija, disainer või lihtsalt hea idee generaator – võta sõbrad kaasa ja tule Sustain-a-thonile!“

Parima ideega meeskond saab auhinnaks 1000 eurot. „See preemia ei ole ainult tunnustus võidutiimile, vaid ka investeering nende idee edasisesse arendamisse,“ märkis Maalt.

Osalejaid ootavad ees kogenud mentorid, kes jagavad väärtuslikke teadmisi ja nõuandeid. Lisaks mentorlusele on häkatonil ka erinevad koolitused, mis aitavad noortel oma lahendusi veelgi efektiivsemalt välja töötada. Jätkusuutlikkuse probleemidele keskenduval häkatonil saavad tudengid lisaks koolist saadud teadmistele ka oma loovuse praktikasse panna.

26. novembrini toimuva rahvusvahelise häkatoni eestvedajad on Tallinna Tehnikaülikooli IT-ja majandusteaduskonna üliõpilaskogud. Häkatonil suheldakse inglise keeles, et kaasata välistudengeid. 

Lisainfo majandusteaduskonna üliõpilaskogu lehel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.