Häid jõule!

Ongi seljataga aasta pimedaim aeg, sest nüüd hakkab jälle valgemaks minema. 2023 oli ilmselgelt tehisintellekti aasta ja sellepärast küsisimegi kommentaari asjaosalistelt endilt, lastes juurde joonistada ka asjakohase jõulukaardi, mis DALL-E 3 arvates võiks sobida Arvutimaailma poolt lugejate tervitamiseks alanud pühade puhul.

ChatGPT selgitab: tehnoloogiaveebi lugejatele sobiv jõulukaart võiks sisaldada aasta tehnoloogiasündmusi ja jõuluteemat. Siin on mõned ideed, mida võiks kaardil kujutada:

  • 5G-tehnoloogia - 2023. aastal on 5G-tehnoloogia üks suurimaid tehnoloogiasündmusi. Kaardil võiks olla kujutatud 5G tornid, mis on kaunistatud jõulutuledega.
  • Tehnoloogiahiiglased - 2023. aastal on tehnoloogiahiiglaste nagu Apple, Google ja Microsoft uued tooted ja teenused. Kaardil võiks olla kujutatud nende toodete ja teenuste sümbolid, mis on kaunistatud jõuluteemaliste elementidega.
  • Tehnoloogiajõulud - Kaardil võiks olla kujutatud jõuluteemalised elemendid, mis on seotud tehnoloogiaga. Näiteks võiks olla kujutatud jõulupuu, mis on kaunistatud tehnoloogiaseadmetega nagu nutitelefonid, tahvelarvutid ja sülearvutid.

Häid pühi!

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.