Kui päike on ere: Garmin tõi välja oma heledaima ja nutikaima rattakompuutri Edge 1050

Garmin tõi juuni lõpus välja oma uusima jalgrattakompuutri Edge 1050, mis eristub oma eredaima puutetundliku ekraani, täiustatud nutikama navigeerimise ja soorituse jälgimise funktsioonidega. Seadme aku kestab tavakasutuses kuni 20 tundi ja säästurežiimis kuni 60 tundi.

Uued ja täiustatud omadused

Edge 1050 on varustatud mitmete uute ja täiustatud funktsioonidega, sealhulgas

  • ere 3,5-tolline puutetundlik ekraan – selge ja erksa värvidega ekraan
  • Garmin Pay kontaktivabad maksed – võimalus teel olles kiiresti ja mugavalt tasuda
  • sisseehitatud kõlar – treening- ja navigatsioonihoiatused ning rattakella funktsioon
  • seadmesisene rajakujundus – võimalus radade kujundamiseks otse lenksuseadmel
  • teekatte pinnase tuvastus – teavitab, kas tee on asfalteeritud või pindamata ja hoiatab eesolevate pindamata teelõikude eest
  • Wi-Fi ühendusega kaardihaldus – võimaldab kaarte lisada, vahetada või uuendada otse seadmes

Kogukonna funktsioonid

Edge 1050 pakub ka mitmeid kogukonnale suunatud funktsioone, mis lubavad ratturitel omavahel suhelda ja üksteist teavitada:

  • GroupRide´i täiustused – ratturid saavad sõidu ajal saata sõnumeid, teha otseülekandeid ja saada vahejuhtumite tuvastamise hoiatusi.
  • Tõusude edetabel ja sõidujärgsed tiitlid – võimalus lisada sõidule võistlusmoment ning teenida auhindu nagu Speed Racer ja Chatterbox.
  • Hoiatused teel olevatest ohtudest – võimalus jagada ja saada hoiatusi ohtudest nagu augud või langenud puud umbes nagu autojuhid Waze´i rakenduses teisi juhte hoiatavad.

Treenimine ja navigeerimine

Garmini treeningplaanid ja Firstbeat Analytics andmed aitavad ratturitel oma sooritust jälgida ja treenida tõhusamalt. Edge 1050 toetab ka funktsiooni Trendline Popularity Routing, et leida parimad marsruudid, ning eellaaditud Garmin Cycle Maps kaarte, mis sisaldavad maastikuradade andmeid ülemaailmsest andmebaasist Trailforks.

Garmini ülemaailmse tarbijatele suunatud müügi asepresident Dan Bartel ütles: „Edge 1050 pakub ratturitele suurepäraseid navigeerimis- ja kogukonnale suunatud funktsioone, mis hoiavad nende motivatsiooni kõrgel, olgu plaanis grupisõit sõpradega või pikk sooloseiklus.“

Edge 1050 on nüüd saadaval ja on suunatud nii tõsistele ratturitele kui ka harrastajatele, kes otsivad usaldusväärset ja funktsioonirikast jalgrattakompuutrit.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.