fbpx Tahvel mängurile? Aga palun - Predator 8-ga mängi palju jaksad | AM.ee

Tahvel mängurile? Aga palun - Predator 8-ga mängi palju jaksad

Ilusad vilkuvate lisatuledega mänguriarvutid on mängufanaatikutele ammu teada. Aga kuidas on lood kuskil ringi liikudes, kui isegi süleri kaasavedamine on paljuvõitu? Siis tulevad appi mänguri tahvelarvutid.

Acer hõikas just välja enda esimese mängudeks sobiva tahvelarvuti - Predator 8.

  • Mäng ärkab ellu Predator Quadio kaudu, mis on nelja ettepoole suunatud kõlari ja surround-heli kombinatsioon, Predator TacSense aga annab puutetagasisidet.
  • Erakordselt realistlikku visuaali pakub Predator ColorBlast tehnoloogiat kasutav 8-tolline FD-kuvar (1920 X 1200 pikslit).
  • Haaravale ja graafiliselt võimsale mängule annavad hoo uusim Intel® Atom™ x7 protsessor, Android 5.1 ja ülikiiret internetiühendust loov 2x2 MIMO juhtmevaba tehnoloogia.
  • Ülimalt õhuke ja kerge tumehallist harjatud alumiiniumist kujundus on vaid 8,7 mm paksune ja kaalub 350 grammi.

Eile kuulutas Acer välja oma uue Predator 8 GT-810 mängutahvelarvuti, ühe mitmest uuest mänguseadmest Aceri Predatori mänguseadmete seerias. Saledale harjatud alumiiniumist GT-810-le annavad hoo uusim Intel® Atom™ x7 protsessor, Android 5.1 ja uus 2x2 MIMO juhtmevaba tehnoloogia, mis viivad kaasaskantava mängutehnika täiesti uuele tasemele.

Et muuta mängud, filmid ja videod põnevaks ja kaasakiskuvamaks, kasutab Predator 8 GT 810 kvaliteetset FHD-kuvarit (1920 x 1200), mis pakub kristallselget pilti ja ülihead graafikat. Predator Quadio nelja ette suunatud kõlariga teeb virtuaalse surround-heli ja punasest roostevabast terasest võrguga pakub äärmiselt realistlikku stereoheli. Lisaks teeb mängimise nauditavamaks ja meeldejäävamaks Predator TacSense, mis annab mängus puutetagasisidet.

Õhuke ja kerge Predator 8 on 8,7 mm paksune (11/32 tolli) ja kaalub 350 grammi, mis muudab selle väga mugavalt kantavaks ja seda on lihtne hoida nii ühe kui kahe käega. Lisaks teevad pehmed tekstuuriga tagaküljepaneelid selle hoidmise ja kandmise veelgi mugavamaks.

Mänguritele Predator 8 toores jõud meeldib

Viimase põlvkonna Intel Atom x7-z8700 protsessor Intel HD graafikaga (Gen 8 –LP) pakuvad erakordselt head graafikat ja võimsust, 802.11a/b/g/n juhtmevaba tehnoloogia koos 2x2 MIMO antenniga toetab kiireid ühendusi, töödeldes andmeid traditsiooniliste 1x1 lahendustega võrreldes kuni kaks korda kiiremini. Predator TacSense annab puutetagasisidet, mis teeb mänguelamuse vibratsiooniga tagasiside kaudu haaravamaks ja nauditavamaks. Kuni 64 GB salvestusmahuga ja microSD kaardi abil 128 GB-ni laiendatavana on mängijatel ruumi võtta oma mängud, videod ja muusika kaasa kõikjale kuhu nad lähevad.

Tipptasemel pilt ja heli

Lisaks tahvelarvuti 8-tollisele rohkem kui Full HD ekraanile (1920 x 1200) kasutab see parema värviküllastuse saavutamiseks Zero Air Gap ja IPS tehnoloogiaid, mistõttu detailid on hästi nähtavad iga nurga alt ja videod teravad ning selged. Pildikvaliteedi veel pulga võrra kõrgemale tõstmiseks toob Predator ColorBlast kõrgekvaliteedilised värvid profikuvaritelt tahvelarvutile, toetades 100% NTSC värvipaletist.

Võimsa heli eest hoolitseb Predator Quadio – neli ette suunatud kõlarit, mis loovad virtuaalse surround-heli, mis on väga realistlik ja dünaamiline ning toonid kõlavad peaaegu moonustutevabalt. Quadio spetsiaalne algoritm jagab maksimaalse selguse ja tugevuse nimel heli nutikalt kõlarite vahel. Tulemuseks on helielamus, mis on ideaalne isiklikuks meelelahutuseks ja suudab kergesti täita ruumi ka suurematel kogunemistel või seltskondlikel sündmustel. Lisaks parandab üldist helikvaliteeti Dolby® Audio™, mis optimeerib heli arukalt mitmesuguste olukordade tarbeks – filmi voogedastuseks või muusika mängimiseks, väliskõlaritega ühendatuna või kõrvaklappides kuulamisel. Ikka peaks olema dialoog selge, kõrged toonid puhtad, keskdiapasoon tugev ja bass võimas.

Ülitäpne puuteekraan mängib hästi sõrmeotsa, pliiatsi või puutepliiatsiga. Ühe parima puutekogemuse pakkumiseks kasutab Predator 8 Predator Precision Plus tehnoloogiat, mis kasutab tavalisest väiksemaid ja tihedamalt paigutatud puuteandureid. Puuteandurite suurema tiheduse abil võib saavutada suurema täpsuse, mis on eriti kasulik FPS-mängudes. Ka joonistamiseks või kirjutamiseks ideaalset tahvelarvutit saab kasutada iga 2 mm tagant reageeriva puuteekraaniga, kasutades peene otsaga kirjutusvahendit  - grafiitpliiats või lisavarustusse kuuluv Acer Accurate Stylus.

Tarvikud

Acer pakub oma Predator 8 mängutahvelarvutile mitmeid lisatarvikuid nagu kaaned, kandekotid, puutepliiats, reisiadapter, SlimPort adapteri pordilukk ja mänguri peakomplekt.

Täpsemaid tehnilisi andmeid vaata siit

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.