fbpx Alcatel OneTouch Pixi 3 - Android, Windows Phone ja Firefox OS kõik ühes! | AM.ee

Alcatel OneTouch Pixi 3 - Android, Windows Phone ja Firefox OS kõik ühes!

Alcateli Onetouch´i telefonid on meil viimati tuntud seenioride nuputelefonidena, kuid tegelikult on Euroopa telekomihiiul portfellis ka vägagi nutikaid telefone - One Touch Pixi 3 on nagu kolme peaga lohe ehk kolme ajuga nutiseade. Vahetada saab lisaks taustapiltidele ja äppidele ka platvormi - riistvara töötab Windows Phone´i, Androidi või Firefoxi mobiilsel platvormil.

Sellist mitmikelu elas kunagine legendiks saanud HTC telefon HTC HD2, milest AM blogis rohkem kui aasta. Algselt Windows Mobile´iga välja tulnud telefoni sai panna buutima nii Windowsisse kui Androidi.

Hiljuti Palmi mobiilibrändi HP-lt ära ostnud Alcatel otsis vaba nišši ja leidis lõpuks - mitme platvormiga telefonide turult.

Välja tulnud Pixi 3 mudeleid on neli: 3,5-tolline 3G model ning kolm LTE-ga mudelit: 4-, 4,5- ja 5-tolline.

Alcateli pressiteates vihjatakse, et mitut OS-i võiks vaja minna näiteks töö- ja koduplatvormide erisuse tõttu: kui kasutaja on harjunud kodus Androidiga (või Firefoxiga), siis tööl saab sama telefoni lülitada korporatiivsele Windowsile. Muidugi võiks siis olla ka mitu SIM-kaarti - selle omaduse kohapealt Alcatel veel vaikib, aga algaval CES-i tarbijaelektroonikamessil Las Vegases saab teada.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.