Canoni fotoskannerite tippmudel CanoScan 9000F Mark II sai täienduse

Skannerid ei uuene enam tihti ja kui, siis pole enam muutused väga revolutsioonilised. Samas on võimalik lihtsa vaevaga tarkvara abil uusi ja moodsaid lisafunktsioone pakkuda. Nii teeb ka Canon, teatades uue tipptasemel CCD-skanneri CanoScan 9000F Mark II turuletoomisest. Sellel on hea eraldusvõime - 9600 dpi ning täiustatud tarkvara.

Mudelit CanoScan 9000F asendav CanoScan 9000F Mark II sisaldab uut tarkvara My Image Garden, mis pakub lihtsat navigeerimist skannimisfunktsioonide seas ja fotode organiseerimisvõimalusi, sealhulgas ka näotuvastust.

Dokumendihalduse lihtsustamiseks on tarkvaral My Image Garden tekstituvastuse (OCR) ja PDF-failide loomise võimalused, võimaldades konfidentsiaalseid dokumente ka parooliga kaitsta. Canoni pilve skannimise funktsioon võimaldab kasutajatel vaid ühe nupuvajutusega oma faili pilveteenusesse Evernote või Dropbox saata, samas kui funktsioon Stitch Assist lubab suuri A3-formaadis dokumente ja fotosid skannida kahes osas ning hiljem sujuvalt kokku ühendada.

Uuel skanneril CanoScan 9000F Mark II on mitu kasulikku energiasäästuomadust. Automaatne väljalülitus lülitab seadme määratud aja möödudes välja, seadme mittekasutamise ajal saab nii energiat säästa.

Peale selle on seadmes 9000F Mark II kasutusel ka valged LED-lambid, mis ei vaja reflektiiv- ja filmiskannimiseks soojenemisaega ning säästavad võrreldes tavalise fluorestsentslambiga elektrit.

CCD-sensori ja maksimaalse optilise skannimisresolutsiooniga (filmi puhul suuruses 9600 x 9600 dpi ja tasaskanneriga suuruses 4800 x 4800 dpi) seade 9000F Mark II pakub profitasemel skannimiskvaliteeti. Automaatne dokumendiparanduse funktsioon aitab tagada tähemärkide teravuse ja selguse, samas kui pildid säilitavad oma värvid, tonaalsuse ja kontrasti.

CanoScan 9000F Mark II suudab skannida ühe toiminguga kuni kaksteist 35 mm filmiriba või 4 positiiv- või negatiivslaidi. Samuti toetab see filmiformaati 120 (kuni 6 x 22 cm). 3. taseme FARE-funktsiooniga (Film Automatic Retouching Enhancement) saavad kasutajad luua kvaliteetseid skanne ka juhul, kui originaalid on tolmust või kriimustustest kahjustatud, tuhmunud või vajavad taustavalguse korrigeerimist.

Uuel skanneril on mitu kasutamist lihtsustavat funktsiooni. Seadme esiküljel asuvad seitse EZ-nuppu võimaldavad ühe puutega skannimist. Automaatne skannimisrežiim tuvastab vaid ühe vajutusega automaatselt skannitava dokumenditüübi ja salvestab selle foto või dokumendina, kasutades seejuures optimaalseid sätteid.

Hea tootlikkuse tagamiseks skannib seade A4-formaadis dokumendi umbes 7 sekundiga (eraldusvõimega 300 dpi).

CanoScan 9000F Mark II saabub kogu Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regioonis müügile 2013. aasta aprillis.

 

CanoScan 9000F Mark II – põhiomadused:

  • Professionaalne filmi-, foto-, slaidi ja dokumendiskanner
  • Kvaliteetne skannimine 
  • Kiire foto- ja dokumendiskannimine: A4-formaadis värvidokumendile kulub eraldusvõime 300 dpi juures umbes 7 sekundit
  • Kiire filmiskannimine: 35 mm negatiivile kulub eraldusvõime 1200 dpi juures umbes 18 sekundit
  • Mitmekülgne materjalikäsitlus: 12 x 35 mm filmiriba, 4 x 35 mm raamitud slaid ja film vormingus 120, max 6 x 22 cm (ainult filmiriba)
  • Automaatne kujutisekorrektsioon: 3. tasandi FARE-funktsioon eemaldab tolmu, kriimustused ja korrigeerib tuhmumist
  • Lihtne ühe puutega kasutamine tänu seitsmele EZ-nupule
  • Tänu valgele LED-lambile puudub ülessoojenemisaeg ja on väiksem energiakulu
  • Teenusesse Evernote või Dropbox skannimine
  • Lihtsaks arhiveerimiseks mitmeleheliste turvaliste PDF-failide koostamine

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.