fbpx ELFA Distrelect laieneb Eestis ja kahekordistab laovaru | AM.ee

ELFA Distrelect laieneb Eestis ja kahekordistab laovaru

Euroopa üks juhtivaid elektroonika maaletoojaid Elfa Distrelec kuulutas välja uue lähenemise oma tooteportfellile ning klienditeenindusele, mille põhjalike muutuste eesmärk on pakkuda uut parimal tasemel teenust.

Elfa Distrelec jätkab elektroonika ja automaatika aktiivset müüki ka Eestis, laiendades tootevalikut ning kasutades uut müügikontseptsiooni, mis muudab Elfa Distreleci kohalikumaks ja isiklikuma lähenemisega ettevõtteks.

Uue müügikontseptsiooni osana värbas Elfa Distrelec vastavas valdkonnas Eesti turule müügiesindaja ja täiustades müügiosakonna tegevust, suurendades samaaegselt üldist kättesaadavust. "Kohalik teadmine tekitab usaldust ja pikaajalisi kliendisuhteid ning me soovime laieneval turul kasvada koos oma klientidega," ütles Henrik Janzén, Elfa Distreleci Baltikumi ja Soome regionaalne müügijuht.

Elfa Distrelec kavatseb laos hoitavat tootevalikut kahe aasta jooksul enam kui kahekordistada – 150 000 tootest rohkem kui 300 000 laotooteni. "Kättesaadavus on kasvava konkurentsiga turul muutumas üha olulisemaks ning me soovime elektroonika ja automaatika valdkonnas saada "ühe ostu poeks". Suurendades laos olevat tootevalikut 300 000 tooteni liigume selle eesmärgi poole. Lisaks saame oma unikaalse kataloogi ja kontseptsiooni abil pakkuda täiendavalt 500 000 toodet rohkem kui 900 edasimüüjale," ütles Henrik Janzén.

Elfa Distrelec avaldas hiljuti oma populaarse kataloogi uue trükiversiooni, mis on järjekorras kuuekümnes. Selles on 2600 lehekülge elektroonika- ja automaatikatööstuse tooteid ning tarvikuid.

Kes paberkataloogi ei taha lapata, leiab muidugi kõik vajaliku ka veebist.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.