fbpx Logitechi uued tahvliklaviatuurid: Keyboard Folio ja Keyboard Folio mini | AM.ee

Logitechi uued tahvliklaviatuurid: Keyboard Folio ja Keyboard Folio mini

Tahvli võib arvutiasendajana kaasa võtta, kuid ekraaniklaviatuuril tippimine võib olla pikemate tekstidega liiga ebamugav. Siis aitavad tahvliklaviatuurid. Eriti hea valik on neid iPadile (ja nüüd ka iPad minile). Logitech tõi just välja uued, suurte klahvidega Bluetooth-klaviatuurid, mis hoiavad tahvliekraani püsti nagu sülearvuti kaant.

Logitechi uued tooted Keyboard Folio ja Logitech Keyboard Folio mini on mõeldud Apple´i iPadile ja iPad mini tahvelarvutitele. Miks ikkagi maksta selliste klaviatuuride eest pea sada eurot, kui mõne odava Hiina analoogi saaks rohkem kui kümme korda odavamalt?

Logitech Keyboard Folio on loomulikult mugavam. Kordades mugavam, kuid kas just kümme korda, see on iseküsimus. Siin on üks tekstijupp, mis sai hiljuti pressiüritusel kiirelt ja parandamata sisse löödud seitsmedollarise lihtsa tahvliklaviatuuriga:

Rootsi uurig: uuel asfaldilja uuel betoonil on paar protseti ainult vahe. ui Eestis on 700 tuh sõidukit. Kui betoonteed, siis iga aasta 17 milj eurot kütust vähem. Kanada arvutuste järgi 0 miljoit kõtuse kokkuhoidu, kui oleks betoonteed. Asfalda atuke deformeerub tee, nõuab energiat, et "lohust" v.lja ratas tuua.

iPadiga läbi Bluetoothi ühilduv Logitechi klaviatuur on tugevam ja suuremate klahvidega ning närviajavaid vigu tekib vähem. Tavasuuruses klahvidega trükkimine on mugavam ja eks paljud maksavad ka selle eest, et seade on samaaegselt nii ilus (kuigi klahvid tunduvad kuidagi liiga mänguasjalikud?) ja ka praktiline. Lisaks kaitseb tahvelarvutit võimalike kahjustuste eest värvilise kattega.

Keyboard Folio kinnitub tahvelarvuti külge ka mugavamalt, kui odavad analoogid - magnetitega ja hands-fee flip stand pakub võimalust sättida iPad või iPad mini kasutaja jaoks mugavaimasse kaldeasendisse.

Logitech Keyboard Folio on lisaks varustatud spetsiaalselt iPadile ja iPad minile mõeldud nuppudega ning On/Off ehk sisse-välja lülitiga, mis aitab säästa akut ja vastavalt äratab või „uinutab“ tahvelarvuti kohe, kui kasutaja avab või sulgeb kaane.

Logitech Keyboard Foliot oodatakse Euroopas lettidele aprillis 2013, seadme soovituslikuks hinnaks on 99,99 eurot. Logitech Keyboard Folio mini peaks jõudma müüki kuu aega hiljem ehk mais 2013, selle seadme hinnaks kujuneb 79,99 eurot.

Mõlemad tooted on saadaval erinevates värvides, saadavus erineb riigiti.

Vaata, kas Amazonis on juba müügil:

Pilt on eemaldatud.Pilt on eemaldatud.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.