fbpx Robotex 2017 kolib Piritale, algas registreerimine | AM.ee

Robotex 2017 kolib Piritale, algas registreerimine

Paistab, et Robotex 2017 ei mahu enam TTÜ spordihoonesse ära vaatamata varem kasutatud soojendusega lisatelkidele. Sel aastal toimub EV100 eelõhtul Robotex 24.-26. novembrini Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses Pirital.

Robotex on Euroopa suurim robotivõistlus, mis toimub koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooliga. Tegemist on tehnoloogiaalase kogupereüritusega, kus on tegevusi nii igas vanuses võistlejale, pealtvaatajale kui ka huvilisele.

Kolme päeva jooksul saavad Robotexi külastajad osa robotivõistlusest, tehnoloogianäitusest, konverentsist ja töötubadest. Robotex ootab osalema üle 20 000 külastaja, üle 2500 osavõtja ning 1300 robotit, kavas on 23 robotivõistlust.

Robotexile aitab kaasa ka EV100 toimkond, et lapsed üle Eesti saaksid võimaluse tegeleda robotitega ning omi oskusi tulla näitama Robotexile.

"2017. aastal on oodata kõigi aegade suurimat ja võimsamat Robotexi. Kolitakse suurematele pindadele, laiendatakse oluliselt tehnoloogianäitust ning mis kõige olulisem - pannakse suur rõhk rahvusvahelise haarde suurendamisele, et Eesti oleks sünnipäeva pidustuste raames kenasti maailmakaardil kui robootikariik," kommenteerib Robotexi korraldaja Marti Arak.

Alanud on ka eelregistreerumine võistlustele. Registreeruda saab siin:
http://robotex.ee/eelregistreerimine/

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.