fbpx Robotite ajastu käes: LG pakub teenindusasutustele robotikomplekte | AM.ee

Robotite ajastu käes: LG pakub teenindusasutustele robotikomplekte

Masinad on tulnud juba lihtsamatele ametikohtadele teeninduses. LG on selleks valmis töötanud kolmeliikmelise robotikomplekti, mis saadab külastajaid, töötab ettekandjana ning aitab poes osta.

LG loodud CLOi seeria robotid on saanud ka hulganisti autasusid. CLOi seeria toodete teeninduskontseptsiooni kuulub kolm eraldi robotit. Olles mõeldud kasutamiseks hotellides, lennujaamas ja kaubanduses, aitavad need tulevikus hõlbustada klienditeenindajate tööd. Ettekandjarobot viib külalistele süüa ja juua, saatjarobot aitab külalisi pagasi või registreerimisega seotud toimingutel ning osturobot aitab poes kliente ostude sooritamise või tooteinfoga, lugedes vöötkoodi, näidates ostunimekirja ning juhatades õige riiuli juurde.

CLOi esitlus CES-il aga ei läinud nii hästui. Nimelt jäi teenindusrobot tegutsemise asemel laval lihtsalt tardunult seisma.

Kuid CLOi robotid on ka muudel aladel tegutsemiseks olemas. Samasse seeriasse kuulub juba kasutuselolev Airport Guide Robot ning ka Airport Cleaning Robot ehk teejuht-robot ja koristajarobot, mis tegutsevad Korea Incheoni lennujaamas.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.