veebruar 2017

Huawei pakub: isejuhtivad autod vabastavad käed roolist aastaks 2025

Isejuhtivad autod: 8 aastaga autonoomseks juhiks. Huawei illustratsioon

Isesõitvad autod olid 130 aastat tagasi sama suur ilmaime kui praegu isejuhtivad autod: jah, need liiguvad juba kuskil eksperimentaalsetena ringi, kuid mõte on ikkagi natuke pöörane ja kas need niipea massiliselt liiklusse jõuavad, seda ei tea veel keegi. Siiski – esimesed visioonid ennustavad seda juba üsna lähemaks tulevikuks.

Lühike õpetus, kuidas Xiaomi Mi Band 2 näitab helistaja nime

Xiaomi Mi Band 2 näitab helistaja nime.

Alles me kirjutasime ja kurtsime, et Xiaomi Mi band 2 pulsikell on muidu igati hea, aga ei näita ühegi teatega mingit muud infot peale selle, et keegi helistas või kuskilt tuli sõnum (SMS, Facebook, Instagram jne). Selleks, et pulsikell näitab helistaja nime, tuleb korraks hiina keele peale üle minna. Otseses mõttes.

Ootamatult selgus, et mõnel selle nutikella kasutajal siiski näitab ekraan ka helistaja või SMS-i saatja nime. Milles siis asi?

Huawei tõi välja oma selle aasta tipptelefoni - Huawei P10

Huawei P10 värvivalik.

Huawei Consumer Business Group kuulutas eile Mobile World Congress 2017-l Barcelonas välja oma uue Huawei P10 nutitelefoni, mida peetakse ka üheks 2017. aasta oodatuimaks telefoniks. Kauaoodatud P seeria uues seadmes on ühendatud ilus disain, võimas riistvara ning tarkvara. P10 on nagu eelkäijagi (P9) Leica topeltkaameraga.

Huawei P10 olulisemate omaduste sekka kuuluvad:

Cloudbleed - pilveleke, mis võib jälle paroolid ula peale jätta

Cloudflare

Kõik teenused kolivad vaikselt pilve ja isegi soovitatakse sinna minna - siis on kõik andmed kuskil turvalises serveris hoiul ja kui oma asjadega midagi juhtub, saab pilvest kõik kätte. Ohtlik on aga see, et pilv võib lekkida. Cloudbleed on ohtlik pilveleke, mis jättis eelmise aasta 22. septembrist alates paljude tuntud teenuste andmed, sealhulgas paroolid võõrastele kättesaadavaks. Õnneks puudutas see vaid vähest osa Cloudflare´ist, kuid ikkagi - tähtsad andmed on lekkinud ja kuhu ning kui palju Internetiavarustes, seda ei tea keegi.

Sony tõi turule maailma kõige kiiremad SD-kaardid, SF-G seeria

SF-G 128 GB

Sony lisab oma praeguste võimsate mälukaartide seeriasse ülikiire mudeli, mis suurendab märgatavalt kaamera võimsust. Turule tuuakse maailma kõige kiirema SD-kaart: SF-G seeria on võimsa peegel- või peeglita kaamera jaoks ideaalne lisa, pakkudes kirjutamiskiirust kuni 299 MB/sii, mis võimaldab UHS-II toega kaameratega jäädvustada suure eraldusvõimega pilte kiires sarivõtte režiimis kauem.

6 eestimaist äppi, mida iga eestlane teadma peaks

Kasuta Eestimaist äppi rahvakalendriga kursis olemiseks: Rahvakalender.

Tele2 müügi- ja turundusdirektor Kristjan Seema esitas väljakutse Eesti äppidele, mille tulemusena jäid sõelale kuus parimat mobiilirakendust. Need on arendatud eestlastelt eestlastele ja need aitavad ühel või teisel moel Eestit paremini tundma õppida.

„Enne kui haarad riiulilt entsüklopeedia või hakkad guugeldama, tasub kindlasti heita pilk ka telefoni rakenduste poodi. Sealt võib leida tõeliselt nutikaid ja kasulikke äppe,“ ütles Seema.

Profirežiim ehk kuidas mobiilikaameraga pildistada nagu proff

Kuidas pmobiilikaameraga pildistada paremaid pilte? Kasuta profiseadeid.

Kuigi mobiilikaameratel on tohutult erinevaid funktsioone, mis igas olukorras aitavad teha võimalikult head pilti, siis tõeline proff tahab ise kõiki seadeid juhtida. Seda saabki, kui valida mobiilipildistamiseks profirežiim. Vaatame Huawei P9 ja Honor 8 nutitelefonide näitel, mida ja mille jaoks profiseadetest seada ja kuidas mobiilikaameraga pildistada paremaid pilte.

Profiseaded leiab tavaliselt mobiilidest erinevate pildifunktsioonide alt – „Profifoto“, „Pro“, Proffessional“ vms.

Mis mida teeb?

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.