fbpx ActiveCam 3.1 - hullule jalgratturile, jooksumaniakile või lihtsalt spordiarmastajale | AM.ee

ActiveCam 3.1 - hullule jalgratturile, jooksumaniakile või lihtsalt spordiarmastajale

Jah, just täpselt nii kirjeldati meile uut Poolast saabuvat Overmaxi ekstreemkaamerat, mis asub rinda pistma noh näiteks kasvõi kalli ja kvaliteetse GoPro Hero odavama mudeliga. Sõna-sõnalt hulludele ja maniakkidele mõeldud kaamera hinda pole küll veel teada ja Overmax ei osatud ka veel üldse öelda, palju see maksab, aga selge on see, et kaamera edu tagab hea hind.

Eestis on konkurents päris tihe - spordi- ja aktsioonikaamerad on Sonyl, Garminil, GoPro-l ja neid konkurente on veel, kaamerad on head, aga kõik jäävad ikkagi suhteliselt kalliks, et nendega niisama mõnikord harva mängida.

ActiveCam 3.1 on vee- ja tolmukindel (kuni 30 meetrit) ning loomulikult ka põrutustekindel. Välimus on robustne ja lihtne, disainile pole rõhku pandud. Salvestab videot Full HD resolutsioonis (1920 x 1080 p) kiirusega 30 kaadrit sekundis ja 140°  lainurgaga. Nende näitajatega võib võrrelda seda kaamerat näiteks 250 eurot maksva GoPro Hero 3 White Editioniga, kui GoPro erinevaid mudeleid vaadata (see GoPro mudel teeb videot sama eraldusvõimega, kuid võib sukelduda kuni 40 meetri sügavusele, on 1050 mAh akuga, väga hea heliga ja välise mikrofoni ühendusega üle juurdeostetava adapteri).

ActiveCam 3.1 külge käivad erinevad kinnitusvahendid ühendamiseks kiivrite, lenksude ja statiivide külge. Kõik need lisakinnitused on kohe komplektiga kaasas, seega pole vaja osta kalleid lisasid.

ActiveCam 3.1 on kasutatav ka autokaamerana ja arvutikaamerana - videosalvestuse ja videokonverentsi funktsioonid on olemas.

Kohe sündmuskohal saab video üle vaadata küljel olevalt pisikeselt 1,5-tolliselt LCD-ekraanilt. WiFi-tugi laseb videot juhtmevabalt jagada ka kõigile sõprade mobiilsetele seadmetele või arvutisse alla laadida.

Mõned teadaolevad tehnilised näitajad on sellised:

  • Videosalvestus: Full HD 1920x1080 (30 kaadrit sekundis), HD 1280*720 (60 kaadrit sekundis)
  • Ekraan: 1.5” TFT
  • Objektiiv: lainurk, 140-kraadise vaatenurgaga
  • Pildistamisfunktsioon: olemas
  • Loop ehk pidev silmussalvestus (sobib autokaamerana kasutamiseks): olemas
  • Mälukaardid: Micro SD kaardid kuni 32 GB (Sandiski tugi)
  • Mikrofon: olemas, sisseehitatud
  • WiFi: olemas
  • Lisad kohe kaasas: veekindel kest, kiivrihoidik, randmehoidik, (rula)lauahoidik, klamber
  • Aku: 1000 mAh

Overmax pole esialgu rohkem oma kaamera kohta midagi avaldanud, kuid müügile lubab paisata juba mõne nädala pärast - mai keskel. Siis selgub ka hind Eestis.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.