Uudiseid lauaarvutite maailmast: HP tegi Pavilion Wave´i ja Elite Slice´i

Viimane lugu "tavalisest" lauaarvutist oli meil eelmisel sügisel - novembris 2015. Tundub, et see valdkond on jäänud stagnatsiooni, millest enam välja ei tulda. HP üritab siiski seda mudast konnatiiki natuke loksutada ja toob välja sellised lauaarvutid, mida julgeks direktori lauale või elutuppa aukohale suure LED-teleri kõrvale tõsta. HP Pavilion Wave ja HP Elite Slice üritavad mõlemad anda PC-de kaduvale ajastule uut hingamist.

Elite Sice - viiludest sobiv arvuti ise torniks kokku

HP Elite Slice

HP uus moodularvuti koosneb üksteise peale laotavatest viiludest, see on nagu PC-maailma projekt "Ara", kus üritati kasutajale anda võimalust oma telefon sobivatest klotsidest koostada. Nüüd proovitakse sama asja stiilsete arvutikomponentidega.

Alustad lihtsast ruuterisuurusest klotsist - sellel on valikuna turvaline sisselogimine sõrmejäljelugejaga. Taga kõik vajalikud pistikupesad välisseadmete ühendamiseks, põhja all aga USB-laadne ühendaja  lisamoodulite lisamiseks. Mooduliteks võivad olla ODD moodul - varundus ja lisa-salvestusmaht; audiomoodul ringkõlaritega, millel ilutseb Bang & Olufseni logo; kõige all VESA plaat standardkruvivahedega kuhugi paiksemaks kinnitamiseks (näiteks teleka taha või seinale). ODD mooduliga saab lisada ka optilise seadme. Kõige ülemine moodul töötab veel juhtmevaba nutiseadmete laadijana, puuteplaadina ja konverentskõnede algatajana. Toidet võib anda oma arvutimonitorist üle USB Type-C kaabli.

Baasmudeli hind algab 899 dollarist.

Pavilion Wave - tehisintelligentne kõlar, muuhulgas ka PC

HP Pavilion Wave

Teine 31. augustil välja hüütud uudistoode - HP Pavilion Wave on nagu mööbliese, vana kõlar, mis unustatud arvutilauale. Tegelikult asub selleski tekstiilkattega tornis Bang & Olufseni ringkõlar mürasummutusega, 1 TB kõvakettamahtu, Inteli uusim i7 protsessor, kaks mikrofoni, mis võtavad vastu käsklusi tehisintellekti sugemetega Cortana jaoks, hulk porte ja ühendusi.

Baasmudeli hind algab 550 dollarist.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.