Lihtne lahendus: kaablid ritta organisaatori abiga!

? Tihti on sülerikasutaja õhtune (või tööle jõudes hommikune) mure, et kõik ühendatavad kaablid - hiir, klaviatuur, võrk, väline ketas - on kukkunud jälle kuhugi laua alla või on laual sassis. Kuidas neid kaableid mugavalt laual hoida, et saaks lihtsalt kohe arvutiga ühendada?

! Selleks on olemas kaabliorganisaatorid. AM proovis Allsopi Cable Organizer Kit´i.

Kaabliorganiseerimiskomplektist leiab kaheksa organisaatorit ja kahepoolset teipi nende kinnitamiseks lauale. On ka ruviaugud kapitaalsemaks kinnitamiseks. Kokku suudavad karbitäis organisaatoreid kinnitada 80 kaablit, mis peaks ka kõige seadmeterohkema laua jaoks olema piisav.

Laineliselt kulgev kinnitusosa on ühest servast avatav - pooled kaablid saab kinnitada alumise lukustatava kinnituse poole ja ülemisse ossa saab üle ühe lihtsalt suruda kaabli pilu vahele, ilma et peaks klambrit lahti tegema.

Seega sobib kaabliorganisaator nii püsivalt laua küljes olevate juhtmete (nt klaviatuur, hiir) kui ka pidevalt kaasas veetavate juhtmete (näiteks toitejuhe) kinnitamiseks. Aasade sees libiseb kaabel hästi, seega on hea otsi lähemale tõmmata ja pärast jälle rippu lasta ja juhtmed niiviisi laua pealt ära koristada.

Tööriistu kaablite eemaldamiseks pole vaja. Kinnitada saab seina, laua või muu mööblieseme külge. Komplekt maksab 9,78 eurot (Mamearis).

Selline on kaabliorganisaator nö lahtises asendis.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.