Tallinnas toimub Eesti-Poola ühine küberturbe konverents

Mis toimub küberturbes ja mida peaksime teadma Ukrainas toimunud küberrünnete kohta? Nendele ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse juba 3. novembril Tallinna Tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses Mektory toimuval rahvusvahelisel konverentsil "Artificial Intelligence & Cybersecurity. Connecting Three Seas Initiative Countries".

Lisaks tuleb arutlusele, kuidas paistab küberturbe olevik ja tulevik avaliku ning erasektori vaatevinklist? Rahvusvahelise küberturbe konverentsi kolmes paneeldiskussioonis astuvad üles oma valdkonna eksperdid, teiste seas tuntud julgeolekuekspert Rainer Saks (CybExer Technologies OÜ), Anett Numa ja Laura Oolup  kaitseministeeriumist, samuti Poola peaministri kantselei küberturvalisuse osakonna direktor  Łukasz Wojewoda ning Poola kaitsejõudude küberturvalisuse osakonna asejuht kolonel Mariusz Chmielewski. Samuti arutletakse konverentsil viimasel ajal nii Ukrainas kui ka mujal maailmas toimunud küberrünnete teemal.

Moderaatorid on tuntud ajakirjanik Neeme Raud, Poola esindaja Waldemar Król ja Tallinna Tehnikaülikooli professor Tanel Kerikmäe.

Konverents toimub hübriidvormis – osaleda saab nii kohapeal Mektorys kui ka Youtube'i otseülekannet vaadata.

Registreerida on võimalik siin.

Konverentsi korraldajateks on TalTech Legal Lab (Tallinna Tehnikaülikooli õiguse instituudi ja advokaadibüroo NJORD koostööprojekt) ja Poola suursaatkond. Konverentsi korraldamist toetab ka Poola-Eesti kaubanduskoda.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.