fbpx Kaardimoorid robotiseeruvad: tehisintellekt hakkab igaühe tulevikku ennustama | AM.ee

Kaardimoorid robotiseeruvad: tehisintellekt hakkab igaühe tulevikku ennustama

Me ei tea, kust võtavad kaardimoorid ja kristallkuulidega ennustajad oma andmed, kuid tulevikku ennustav tehisintellekt kasutab selleks Internetti, millesse lisandub iga päev mitu miljardit gigabaiti infot.

Predictive World pakub välja võimaluse igaühel oma tulevikku testida (ettevaatust - sisaldab ka Interneti "elujoone" pealt vaadatud eeldatavat eluiga).

Iseenesest pole avalike andmete ja Facebooki postituste põhjal inimese kohta olulise info teadasaamine mingi raketiteadus ja tegelikult ka kindlustusfirmad ning pangad kasutavad mingeid mustreid, mis klientide ankeetide põhjal välja arvutatakse, kuid Predictive World rakendab lisaks kasutusse nn Big Data ehk suured andmehulgad ja vürtsitab neid tehisintellektiga, mis on moodsa aja "ristallkuulike".

Vaata järgi, kas digitaalsed kaardimoorid panevad midagi täppi ka:

Predictiveworld.watchdogs.com

Toimetuse testis igatahes tundus tehisintellekt sikerdavat Eesti keskmiste näitajate järgi, paljusid isiklikke andmeid ei saanud sisestada ja paljusid andmeid ei osanud digitaalsed kaardimoorid arvestada. Kummalisel kombel pakkus tarkvara kõigi testitud andmetega perekonnaseisuks vallaline ja seda ei saanud muuta. Alkoholi tarbitakse Eestis nädala jooksul 15 pinti õllearvestuses ehk 15 pindist purki õlut, mis teeb paar purki päevas. Seda sai vähendada küll, kuid eluiga ei paistnud sellest pikenevat. Küll aga suureneb südameataki risk, kui magad 9-11 tundi päevas, mitte 8, nagu soovitatakse. Liiga vähe magamise kohta ei öelnud tehisintellekt midagi.

Nüüd jääb siis üle kõike seda posijate andmetega võrrelda...

Fiverr Many GEO's

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.