fbpx Fujitsu toob aprillis müüki pilvaandmetöötlusele kohandatud serveriplatvormi | AM.ee

Fujitsu toob aprillis müüki pilvaandmetöötlusele kohandatud serveriplatvormi

Pilvandmetöötlus on saanud ka turunduses oluliseks sõnaks - paljud uued tooted hakkavad nüüd lähiajal sisaldama "cloud Computingu" märget. Nii ka aprillis müügile tulev uus Fujitsu serveriplatvorm, mis peaks pilveteenuste jaoks sobima just sellepärast, et tarbib 20% vähem energiat ja 40% vähem põrandapinda ning toetab virtualiseerimist.

PRIMERGY CX1000 platvormi märkimisväärseimaks omaduseks on Cool-Centrali jahutustehnoloogia. Kui tavaliselt on andmekeskuste raamis jäetud räkkide taha eraldi jahutusruum, siis PRIMERGY CX1000 puhul hoiab andmekeskuses parajat temperatuuri ja tagab andmekeskuse kompaktsuse hoopis kogu andmekeskust läbiv keskne jahutuskanal.

Üks PRIMERGY CX1000 räkikarkass mahutab kompaktselt 38 standardses 1U mõõdus PRIMERGY CX120 S1 serverit.

Virtualiseeritud keskkonna, skaleeritavuse ja koormusjaotuse abiga puudub PRIMERGY CX1000 puhul vajadus süsteemikoormuse täieliku ümberlülitamise ning süsteemihäirete korral lisaseadmete kaasamiseks – üles ütelnud serveritel jooksnud teenused lülituvad tarkvara abil automaatselt teisele serverile üle ja taaskäivituvad. PRIMERGY CX1000 ülesehitus põhineb valmiskomponentidel, seega on neid lihtne rikke korral välja vahetada.

PRIMERGY CX mudel asub täiendama Fujitsu x86 PRIMERGY serverite seeriat, kuhu kuuluvad ka blade-serverid (mudel BX), räkitavad serverid (RX) ja tornserverid (TX). CX seeriast saab Fujitsu infrastruktuur-kui-teenus strateegia uus platvorm, millega sihitakse klientidena just pilveteenuste pakkujaid.

Toode jõuab Eestisse aprillikuus.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.