Canoni uus skanner CanoScan 9000F skannib filmikaadri 18 sekundiga

Canon tõi välja uue foto- ja filmiskanneri CanoScan 9000F fotograafidele ja neile, kes vajavad kiiret skannerit, mis tuleks toime erinevate filmi- ja failiformaatidega.

CanoScan 9000F on mudeli CanoScan 8800F edasiarendus, millele on lisatud skanneri tööd täiustavaid funktsioone. Skänneri 9600x9600 dpi CCD sensor tagab senisest parema kvaliteedi, 48-bitine värvisügavus tagab tõepärasema värviedastuse ning suurendamiseks ja suure lahutusega printimiseks vajaliku täpsuse.

Uus filmiadapter laseb seadmesse rohkem valgust ja suurendab töökiirust, nii et ühe 35-millimeetrise filmikaadri skaneerimiseks resolutsiooniga 1200 dpi kulub 18 sekundit. 

CanoScan 9000F skanneril on optilise tekstituvastuse funktsioon (OCR), mille abil saab trükitud teksti otse töödeldavasse tekstidokumendi formaati salvestada. Lisaks on uuel skanneril veel automaatse skaneerimise nupp, mille abil saab originaalmaterjali tüübi määrata automaatselt ning selle ka sobivate sätetega skaneerida ja salvestada.  

Skanner kasutab Canoni tehnoloogiat Film Automatic Retouching and Enhancement (FARE) Level 3, mis tuvastab infrapunavalguse abil filmi pinnal olevad tolmukübemed ja kriimud ning eemaldab need skaneeritud materjalilt.  

Funktsioon Auto Photo Fix II parandab automaatselt sagedamini esinevad vead, näiteks liiga vähese kontrastsusega näod, tuhmi tooniga nahk ja tausta liiga suur või liiga väike värviküllastatus ning tuvastab ühtlasi stseenitüübi. Auto Document Fix analüüsib automaatselt dokumente ja parandab andmeid vajadusel tsoonide kaupa.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.