fbpx Canon LV-7590 - uus üliere projektor profikasutuseks | AM.ee

Canon LV-7590 - uus üliere projektor profikasutuseks

Canon tutvustas nädala alguses oma seni kõige eredamat 7000 luumenilise valgustugevusega projektorit LV-7590. tegemist on suure, raske ja kalli projektoriga, mis koosolekuruumi asemel sobib pigem kirikusse, kontserdile või konverentsisaali.

Canon LV-7590 vahetab välja varasema mudeli LV-7585. XGA-resolutsiooni toetavad 7000 luumeniline valgustugevus ja kontrastisuhe 1800:1. Värvid on varasemast sügavamad Canoni uue värvuskontrolliseadme abiga, mis parandab LCD-projektorites kasutatavat traditsioonilist RGB-süsteemi. Projektor toetab kuvasuhteid 4:3 ja 16:9 ning võimaldab kasutada ka vabalt määratletud kuvasuhet.

Tagasihoidliku disainiga projektor peaks sobima erinevate sisustustega. Integreeritud isepuhastuv õhufilter kestab kuni 10 000 tundi ning vähendab projektori hooldusvajadust.

Canon LV-7590 komplekti kuulub ainult kere. Sobiv objektiiv tuleb juurde osta viie Canoni projektoriobjektiivi hulgast. Objektiivide valikus on uus 1,3x suumobjektiiv LV-IL05. Lisaks on saadaval ka ultra-lainurk, lainurksuum ja pikk ning eriti pikk suumobjektiiv.

Projektoris kasutatakse kümnebitist videotöötlust, ühendusvõimalustest on olemas standardne arvutites levinud DVI-D ja lisaks ka 5BNC terminal. Hinnaklassiks ca 100 tuhat krooni.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.