fbpx Fujitsu serverid tõusid andmevahetuse jõudluses maailma parimaks | AM.ee

Fujitsu serverid tõusid andmevahetuse jõudluses maailma parimaks

Andmekeskuste testimisega tegelev organisatsioon Transaction Processing Performance Council (TPC) tõstis Fujitsu PRIMERGY RX900 serveri online-andmevahetuseks sobivate andmejaamade edetabeli tippu, seda nii jõudluse kui hinna-jõudluse suhte poolest. Teisel kohal on NEC Express5800/A1080a-E ning kolmandal taas Fujitsu - mudeliga RX600 S.

Kaheksat Intel® Xeon® X7560 protsessorit ja 1-terabaidist mälu kasutav PRIMERGY RX900 S1 süsteem saavutas jõudlusindeksiks 3800.00 tpsE ning hinna-jõudluse suhteks 245,82 USA dollarit tpsE kohta.

Hiljuti turule tulnud PRIMERGY RX900 S1on 8-protsessoriline räkiserver, mida saab infrastruktuure ümber korraldamata skaleerida andmekeskuseks, mis saab hakkama suure hulga missioonikriitilise töökoormusega. Et server ei vaja lisatarvikuid kõigi 8 protsessori jooksutamiseks, võimaldab PRIMERGY RX900 S1 lühimat teed protsessorite, mälumoodulite ja sisendi-väljundi vahel, pakkudes paremat andmesidekiirust.

TPC Benchmark™ E ehk TPC-E on Transaction Processing Performance Council’i (TCP) poolt välja arendatud veebi-andmevahetuse (On-Line Transaction Processing) test-töömaht, mis simuleerib majandusmudelina tüüpilise börsimaaklerfirma keskse andmesüsteemi töökoormust kliendibaasi veebitehingute haldamisel. Andmebaasi skeem, andmetemaht, andmevahetuse hulk ja rakenduspõhimõtted on loodud nii, et need esindaksid laia hulka kaasaegseid OLTP süsteeme.

Transaction Processing Performance Council (TPC) on 1988. aastal loodud mittetulunduslik organisatsioon, mis tegeleb andmevahetusprotsesside mõõtemärkide määratlemisega, et pakkuda IT-sektorile objektiivset ja tõenduslikku teavet andmeseadmete jõudluse kohta. TPC mõõtemärgiste täielik nimekiri on üleval aadressil www.tpc.org TPC Benchmark™ E mõõtmistulemused ning lähtuva edetabeli leiab aadressilt: http://www.tpc.org/tpce/results/tpce_perf_results.asp

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.