ERPLY pakub iTunesis tasuta iPadi rakendust müügipunkti (POS-i) jaoks

Kassaaparaate ei pea enam eraldi ostma - ERPLY veebipõhise majandustarkvara jaoks on nüüd olemas Apple´i iTunesist saadav tasuta müügipunktirakendus. 

Müügipunkt (Point of Sale ehk POS) on tavaliselt kassaaparaat või mõni spetsiaalne arvuti, millega müüja ostud registreerib, kuid mobiilse müügikoha puhul on need seadmed liiga kohmakad ja kallid. iPad on olnud seni rohkem diivanil lesija iluasi, aga ERPLY arendajad leidsid, et see trendikas vidin sobiks hästi ka kaubandusse. Vaatamata tavakasutaja jaoks kallile Apple´i toote hinnale pole POS-seadmete turul iPad enam üldsegi nii kallis.

Müügipunkti tehinguid saab iPadiga mobiilselt teha igal pool, näiteks restoranis otse kliendi laua juures tagaruumi kassaaparaadi juurde minemata. Lisaks saab puutetundlikust tahvelarvutist kasutada ka muid veebipõhiseid ärirakendusi.

iPadi POS-klienti saab näiteks kasutada õues müügiks, ajutistes müügikohtades, tänavamüügis, messidel. Lahendus saadab kliendile tšekid e-postiga või trükib printeril, kui vaja.

Kõik POS-i kaudu sisestatud andmed sünkroniseeritakse otse ERPLY kontoga, seega on hetkeseis veebipõhises raamatupidamises alati õige ja sisaldab kõiki värskeid tegevusi. Rakendus töötab nii iPadi kui iPad 2-ga.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.