Eriti mobiilne skanner Canonilt - imageFORMULA P-208

Canon tõi selle aasta algusest Euroopas turule uue eriti kerge ja kompaktse USB-toitel töötava skanneri, mis teeb dokumendiskaneerimist ja infotöötlust ka väljaspool tööruume.

600 grammi kaaluval uuel skanneril on automaatne dokumendisöötur, mis lubab korraga skannida kuni kümme lehte. Seadmel on kaks pildisensorit, mis jäädvustavad korraga dokumendi mõlema külje, pakkudes kiiret kahepoolset skannimist kiirusel kuni 16 kujutist minutis. Arvutisse saab pildid üle USB-ühenduse.

Uus imageFORMULA P-208 suudab skannida ka plastkaarte (nt ID-kaart) ja reljeefseid kaarte ning selle standardvarustuses on kiiva kujutise korrigeerimine, automaatne lehesuuruse tuvastus, topeltsöödutuvastus ja tühja lehe vahelejätmine.

Eraldusvõime kuni 600 punkti/tollile tagab kvaliteetse kujutise ning uus pilditöötlusalgoritm optimeerib fotode, teksti- ja värvidokumentide skannimist, et muuta need originaaliga võimalikult sarnaseks.

Valida saab isehäälestuva skannimisfunktsiooni, mis skannib seadmes sisalduva programmi CaptureOnTouch Lite abiga ilma draivereid või tarkvara installimata. Vaja on vaid USB-ühendust Windowsi või Maci arvutiga.

Lisaks saab tellida valikulise WiFi-seadme WU10, mille abil saab laiendada seadme kasutusviise rakenduse CaptureOnTouch Mobile abil otse oma nutitelefoni või tahvelarvutisse skannides.

Skanner imageFORMULA P-208 peaks kohe kogu Euroopas müügile saabuma (lubatud oli, et jõuab jaanuaris). Orienteeruvaks hinnaks veidi üle paarisaja euro.

TEHNILISED ANDMED
Mobiilskänner Canon imageFORMULA P-208

Eraldusvõime: 600 dpi
Valgusallikas: RGB LED
Kahepoolne skannimine: jah
Ühendus arvutiga: USB 2.0
Mõõtmed: 312,5x55,5x40 mm
Kaal: 600 g
Paberi mõõtmed: kuni A4

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.